Forum: BZ WBK - czy franczyza bankowa się opłaca - finanse i bankowość 106

Anna Czachor 15.12.2014 *.178.182.132.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1

Witam,

czy ktoś może przesłać obowiazujacy system premiowania BZ WBKpartner.

z góry dziękuję.

czachoreks@wp.pl

makkala 28.01.2015 *.apn-77-114-106-102.dynamic.gprs.plus.pl

2

Jak aktualnie wygląda współpraca z BZWBK?

Em 12.02.2015 *.user-94-254-145-21.play-internet.pl

4

Witam

Aktualnie współpraca to obniżenie wynagrodzenia,wdrażanie strategicznych zmian na dwa tygodnie przed nowym rokiem, paraliżujący system kar za wszystko,rozwijający się w zastraszającym tempie. Jeśli masz stalowe nerwy i sporo kapitału na wydatki,to mozesz próbować. Szkoda-bo sama marka silna i bardzo pozytywna.

capitalist 03.02.2016 *.77-242-233-20.net.hawetelekom.pl

1

Mam pytanie , o placówkę bankową dwustanowiskową. Koszty wejścia (zakupu) to jedno, a jak wygląda sprawa z kapitałem na wypłaty z kont dla klientów, albo na kiedy klient ma otrzymać kredyt, i chce go wypłacić. Jaki w takiej małej placówce jest kapitał obrotowy w gotówce na wszystkie operacje, czy ja , jako właściciel muszę się o to specjalnie starać czy take środki są zawsze do zamówienia w centrali.

Memłon Bzdziągwa 04.02.2016 *.176.221.123.220

1

Nie lepiej dopytać sie o to na forum finansowym? Wprawdzie to forum jest fourm o franczyźnie ale wydaje mi się,że więcej specjalistów, którzy będa mogli odpowiedzieć na to pytanie znajdziesz właśnie na forum o finansasch.

Rafal Herzyk 05.02.2016 *.acjh202.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Prowadzę takie Placówki,

1."a jak wygląda sprawa z kapitałem na wypłaty z kont dla klientów"

- gotówkę otrzymasz od banku z którym podpiszesz Umowę tutaj nie musisz inwestować swojego kapitału,

2."albo na kiedy klient ma otrzymać kredyt, i chce go wypłacić".

- to samo co poprzednio, klient podpisując umowę otrzymuje pieniądze na konto lub do wypłaty w gotówce w placówce, gotówka z banku.

3."Jaki w takiej małej placówce jest kapitał obrotowy w gotówce na wszystkie operacje, czy ja , jako właściciel muszę się o to specjalnie starać czy take środki są zawsze do zamówienia w centrali."

- to zależy od Ciebie Właściciel sam ustala jaki chce mieć kapitał obrotowy, to oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami, ubezpieczenie, zabezpieczenia itd.

Biznesmen007 27.03.2018 *.apn-46-76-159-23.dynamic.gprs.plus.pl

Witam Wszystkim, jestem przed spotkaniem franczyzowym, poważnie rozważam otwarcie, moje stałe koszta lokal + 2 pracowników 12 000 zł miesięcznie, czy ma to racje bytu czy nie warto się w to bawić? czy ktoś ma doświadczenie i mógłby opisać w skrócie na jakie realne zyski można liczyć przy takich kosztach? i jak współpraca z centralą? czy to prawda, że są jakieś kary w umowie? serdecznie dziękuję. pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.