Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

08.05.2015
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Ja z kolei mam lokal w Katowicach i chcę tam otworzyć knajpę. Rozmawiałem z kilkoma firmami udzieljącymi franczyzy i jak na razie najciekawszą ofertę ma 7Street, chodzi mi o kuchnię, bo tych pizzerii i kebabów wszędzie pełno, a oni mają burgery, steki, kurczaki panierowane. Jadę do nich na rozmowę w przyszłym tyg. Zobaczymy jak to wygląda w szczegółach.

22.07.2015
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

Jestem z Wrocławia i posiadam własny lokal koło Urzędu Skarbowego, gdzie kręci się dużo właścicieli firm. Myślę, o jakimś biznesie właśnie dla biznesu i zainteresowała mnie franczyza sklepreklamowy.pl i ship center co myślicie na ten temat?

29.08.2015
wypowiedź: 1
*.akk.net.pl

Posiadam lokal 101m^2, duże witryny w ciągu handlowym. Na dużym osiedlu w 180 tys. mieście. Obecnie prowadzę tam sklep odzieżowy od 20 lat, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Jestem otwarta na propozycje.

03.02.2016
*.251.137.187

Jeżeli chcecie wynająć lokal użytkowy pod franchising, to przede wszystkim poczytajcie tą stronę http://umowanajmu.info/category/umowa-najmu-lokalu-uzytkowego/ . Sporo przydatnych informacji dotyczących tego jak zawrzeć taką umowę, dla mnie przydatne były zwłaszcza kwestie dotyczące możliwości wypowiedzenia umowy, bo wiadomo, że franchising nie zawsze wypadli...

18.02.2016
wypowiedzi: 14
*.static.chello.pl

A może mała gastronomia? Ile kosztuje kilogram ziemniaków a ile kosztują frytki z tego kilograma? Sprzęt gastronomiczny jak grille czy frytkownice gastronomiczne w atrakcyjnych cenach można znaleźć w wielu sklepach.

22.07.2016
*.191.132.170

Mnie się wydaje, że aktualnie górkę biorą produkty praktyczne, mocno wytargetowane na odpowiednią grupę ludzi. Jeśli idzie się w biznes, to trzeba wiedzieć dla kogo się to robi, więc np. lokal z bronią białą, sprzętem technicznym czy placówki do zajęć z samoobrony moim zdaniem ma sens.

27.07.2016
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
ciekawą ofertę franczyzową posiada kancelaria antywindykacyjna, w ogóle patrząc na trend na rynku jest to mocno rozwijająca się branża. 

12.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W sumie teraz dużo jest i pizzeri i sklepów i aptek, ale wszystko można fajnie rozkręcić jak się ma dobrą reklamę i pomysł na biznes. Zresztą, zawsze można zwiększyć swoją szansę na sukces jakimś dodatkowym pomysłem. moj zajomy np. od lat pracuje na myjniach optima, można jke postawic w dowolnym miejscu,. nie zajmują dużo miejsca i wtedy nieważne co otworzysz, to moze byc Twoja dodatkowa usługa z której będa mogli skorzystać klienci.

16.07.2017
wypowiedzi: 9
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej banku zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

16.07.2017
wypowiedzi: 45
*.dynamic.chello.pl

z takimi warunkami to chyba bym wybrał coś swojego od zera... dobray pomysł, fajna nazwa firmy, intensywny marketing i mógłby być z tego neizły zysk :) 

11.08.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warto w Polsce otwierać ? zobacz sobie jaka płaca minimalna Niemcy 2017 jest teraz. Ja tam bym się zastanowił co do wyboru miejsca gdzie będzie moja firma się rozwijąć. 

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

a może sklep z odzieżą damską w dużym rozmiarze? Ulla Popken  to znakomita marka, która własnie  znów poszukuje partnerów do współpracy. jeśli ktoś prowadzi sklep odzieżowy i chce poszerzyć ofertę i zdobyć nowe grupy klientów - warto o tym pomyśleć.

14.08.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co powiesz na usługi transportowe? To obecnie najbardziej opłacalny biznes, zleceń jest tak wiele że bez problemu będziesz miał w czym przebierać. Na początku nawet sam mógłbyś jeździć żeby zarobić i jeszcze bardziej rozkręcić biznes. Skoro masz teren z lokalem, to bazę bez problemu tam zrobisz i wcale dużo nie będziesz potrzebował.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.