Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

08.05.2015
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Ja z kolei mam lokal w Katowicach i chcę tam otworzyć knajpę. Rozmawiałem z kilkoma firmami udzieljącymi franczyzy i jak na razie najciekawszą ofertę ma 7Street, chodzi mi o kuchnię, bo tych pizzerii i kebabów wszędzie pełno, a oni mają burgery, steki, kurczaki panierowane. Jadę do nich na rozmowę w przyszłym tyg. Zobaczymy jak to wygląda w szczegółach.

22.07.2015
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

Jestem z Wrocławia i posiadam własny lokal koło Urzędu Skarbowego, gdzie kręci się dużo właścicieli firm. Myślę, o jakimś biznesie właśnie dla biznesu i zainteresowała mnie franczyza sklepreklamowy.pl i ship center co myślicie na ten temat?

29.08.2015
wypowiedź: 1
*.akk.net.pl

Posiadam lokal 101m^2, duże witryny w ciągu handlowym. Na dużym osiedlu w 180 tys. mieście. Obecnie prowadzę tam sklep odzieżowy od 20 lat, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Jestem otwarta na propozycje.

03.02.2016
*.251.137.187

Jeżeli chcecie wynająć lokal użytkowy pod franchising, to przede wszystkim poczytajcie tą stronę http://umowanajmu.info/category/umowa-najmu-lokalu-uzytkowego/ . Sporo przydatnych informacji dotyczących tego jak zawrzeć taką umowę, dla mnie przydatne były zwłaszcza kwestie dotyczące możliwości wypowiedzenia umowy, bo wiadomo, że franchising nie zawsze wypadli...

18.02.2016
wypowiedzi: 14
*.static.chello.pl

A może mała gastronomia? Ile kosztuje kilogram ziemniaków a ile kosztują frytki z tego kilograma? Sprzęt gastronomiczny jak grille czy frytkownice gastronomiczne w atrakcyjnych cenach można znaleźć w wielu sklepach.

22.07.2016
*.191.132.170

Mnie się wydaje, że aktualnie górkę biorą produkty praktyczne, mocno wytargetowane na odpowiednią grupę ludzi. Jeśli idzie się w biznes, to trzeba wiedzieć dla kogo się to robi, więc np. lokal z bronią białą, sprzętem technicznym czy placówki do zajęć z samoobrony moim zdaniem ma sens.

27.07.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
ciekawą ofertę franczyzową posiada kancelaria antywindykacyjna, w ogóle patrząc na trend na rynku jest to mocno rozwijająca się branża. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.