Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

14.02.2018
wypowiedzi: 69
*.dynamic.chello.pl

Jakby ktoś szukał magazynu, chłodni czy hali produkcyjnej na wynajem to Operis spod Rybnika ma bardzo dobre warunki. Wynajmują nawet biura. Firma dobra we współpracy, solidna, dobrze zorganizowana, zajmują się też  przeładunkiem, kompletacją czy organizacją transportu.

14.02.2018
wypowiedzi: 16
*.80.166.reserved.voxility.com

Może sklep dyskontowy to lepsza opcja. Generalnie zarządzanie pieniędzmi to trudna rzecz.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.