Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes 1475

Pawełmiro 08.05.2015 *.public-gprs514542.centertel.pl

2

Ja z kolei mam lokal w Katowicach i chcę tam otworzyć knajpę. Rozmawiałem z kilkoma firmami udzieljącymi franczyzy i jak na razie najciekawszą ofertę ma 7Street, chodzi mi o kuchnię, bo tych pizzerii i kebabów wszędzie pełno, a oni mają burgery, steki, kurczaki panierowane. Jadę do nich na rozmowę w przyszłym tyg. Zobaczymy jak to wygląda w szczegółach.

JacekL 22.07.2015 *.user-94-254-129-8.play-internet.pl

5

Jestem z Wrocławia i posiadam własny lokal koło Urzędu Skarbowego, gdzie kręci się dużo właścicieli firm. Myślę, o jakimś biznesie właśnie dla biznesu i zainteresowała mnie franczyza sklepreklamowy.pl i ship center co myślicie na ten temat?

Edenhurt 29.08.2015 *.195-128-243-36.akk.net.pl

1

Posiadam lokal 101m^2, duże witryny w ciągu handlowym. Na dużym osiedlu w 180 tys. mieście. Obecnie prowadzę tam sklep odzieżowy od 20 lat, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Jestem otwarta na propozycje.

Jaros 18.02.2016 *.84-10-61-10.static.chello.pl

14

A może mała gastronomia? Ile kosztuje kilogram ziemniaków a ile kosztują frytki z tego kilograma? Sprzęt gastronomiczny jak grille czy frytkownice gastronomiczne w atrakcyjnych cenach można znaleźć w wielu sklepach.

Tirynek82 22.07.2016 *.212.191.132.170

2

Mnie się wydaje, że aktualnie górkę biorą produkty praktyczne, mocno wytargetowane na odpowiednią grupę ludzi. Jeśli idzie się w biznes, to trzeba wiedzieć dla kogo się to robi, więc np. lokal z bronią białą, sprzętem technicznym czy placówki do zajęć z samoobrony moim zdaniem ma sens.

Kamil Być Może 27.07.2016 *.cgq116.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,
ciekawą ofertę franczyzową posiada kancelaria antywindykacyjna, w ogóle patrząc na trend na rynku jest to mocno rozwijająca się branża.

jedrasss123 12.07.2017 *.adro7.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

W sumie teraz dużo jest i pizzeri i sklepów i aptek, ale wszystko można fajnie rozkręcić jak się ma dobrą reklamę i pomysł na biznes. Zresztą, zawsze można zwiększyć swoją szansę na sukces jakimś dodatkowym pomysłem. moj zajomy np. od lat pracuje na myjniach optima, można jke postawic w dowolnym miejscu,. nie zajmują dużo miejsca i wtedy nieważne co otworzysz, to moze byc Twoja dodatkowa usługa z której będa mogli skorzystać klienci.

opiekunnestbank 16.07.2017 *.adrb169.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej banku zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

ulla 11.08.2017 *.ivj226.internetdsl.tpnet.pl

9

a może sklep z odzieżą damską w dużym rozmiarze? Ulla Popken to znakomita marka, która własnie znów poszukuje partnerów do współpracy. jeśli ktoś prowadzi sklep odzieżowy i chce poszerzyć ofertę i zdobyć nowe grupy klientów - warto o tym pomyśleć.

Jane 15.09.2017 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

Najlepiej byłoby zrobić badania rynku i przekonać się, czego tak naprawdę ludzie oczekują i czego im brakuje.

MarekG 14.02.2018 *.89-64-29-127.dynamic.chello.pl

95

Jakby ktoś szukał magazynu, chłodni czy hali produkcyjnej na wynajem to Operis spod Rybnika ma bardzo dobre warunki. Wynajmują nawet biura. Firma dobra we współpracy, solidna, dobrze zorganizowana, zajmują się też przeładunkiem, kompletacją czy organizacją transportu.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-158-52.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.