Forum: Salon sukien ślubnych 1475

bonbon 15.04.2009 *.ip-132-15.ra.csk.pl

3
Witam :) Chcę otworzyć SALON MODY ŚLUBNEJ, nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać i jeśli ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć, w jakiś sposób pomóc lub naprowadzić chociaż na właściwy tor to byłabym wdzięczna :) mam kilka pytań i nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi...
1) jak i gdzie można zaopatrzyć się w suknie i dodatki znanych firm tj. Cymbeline, Agnes, Classa, Linea Raffaelli, Sposabella i inne.?,
2) czy jest możliwe przedstawicielstwo w.w. firm lub czy można i jak zaopatrzyć się w różne modele sukien i dodatków w.w. firm i sprzedawać je pod jednym odrębnym szyldem( nazwa sklepu)?,
3) jak wygląda mechanizm zamawiania kolekcji sukien i dodatków do swojego sklepu oraz co się dzieje ze starą kolekcją, czy producenci ją odbierają, jakie są koszty itp.?,
4) czy może lepiej się skupić na przedstawicielstwie jednej firmy?
5) jak wygląda ten sam interes w przypadku wypożyczalni sukien (skąd wziąć suknie do wypożyczenia) ?
6) jakie są koszty i zyski ?
Proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat, udzielenie rad, wskazanie plusów i minusów tej działalności oraz w miarę możliwości wszelkich szczegółów, także tych ukrytych :)

bonbon 08.05.2009 *.ip-132-15.ra.csk.pl

3
nikt nie pomoże?

pepus84 23.06.2009 *.public-gprs40548.centertel.pl

2
Aby być przedstawicielem firmy trzeba zakupić mini mum 10 sztuk sukienek.Przy dłuższej współpray termin 3 miesiąc płatności za suknie.Nową kolekcję dostaję się na zdjęciach i samemu wybiera się modele.Starą kolekcję wyporzycza się ewentualnie szyje się poszewki na poduszki.Radze się dobrze zastanowić czy warto w to wchodzić bo zimą sukni się nie sprzedaje od października-stycznia jest zastój w sklepie.Prowadzę to od 15 lat i trochę o tym wiem.Pozdrawiam

bonbon 06.08.2009 *.cb137.osiedle.net.pl

3
pepus84 dzięki za odpowiedź, a mozesz mi jeszcze napisać jak i gdzie można zaopatrzyć się w suknie i dodatki znanych firm tj. Cymbeline, Agnes, Classa, Linea Raffaelli, Sposabella i inne?

iks 07.08.2009 *.aaui226.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Właśnie dostrzegłem, że  od lat działający salon Cymbeline vis a vis Wedla w Warszawie (róg Zamoyskiego i Lubelskiej), jest zamknięty. Wychodzi na to, że tę firmę rownież dopadł kryzys.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.