Forum: Gino Rossi 1483

Władysław 18.04.2009 *.aebh20.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jak długo będzie decydowała prywata w firmie Gino Rossi, tak długo nic się tam nie zmieni. Przed rokiem zwróciłem się z zapytaniem o możliwość współpracy. Chciałem otworzyć kilka sklepów w Poznaniu. Okazało się że monopol na produkty Gino Rossi ma niejaki pan Przybylski, który rozdaje karty na rynku wielkopolskim. Nie wpuści nikogo na rynek, kupując sobie przychylność pracowników Gino Rossi. Wierzę że era takich panów przejdzie do lamusa.

Pozdrawiam

Władysław Kaczmarek

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.