Forum: Agencja PKO 1475

Dan 19.01.2005 *.as1-5.radom.dialup.inetia.pl

10
Chciałbym otworzyć agencję PKO BP w małym miasteczku (15 000 miesz.).Jak sądzicie, czy jest to wmiare dochodowy interes (sam chcę pracować)? Czy wogólę gra jest warta świeczki? Może ktoś ma doświadczenię. W moim mieście jest już oddział PKO BP. Wiecznie tłum i ciągle kolijka do 2 jedynych okienek.

sev 19.01.2005 *.gm100.internetdsl.tpnet.pl

10
Jestem tak samo zainteresowany tym tematem. Zapraszam do korespondencji:
sev@poczta.onet.pl

katarzyna 04.02.2005 *.net2-3.telkab.pl

moja kolezanka prowadzi taka agencje. jak jestescie zainteresowani to wam opowiem o wszystkim. czekam na odpowiedz w tej sprawie.
pozdrawiam

Redakcja 18.02.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W najnowszym numerze Franchising Info tematem numeru jest inwestycja w oddziały bankowe i punkty kasowe. Zachęcamy do lektury!

Zamów nowy numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/

"Bankowy biznes dla każdego"
Własny, prestiżowy biznes, o którym można opowiedzieć całej rodzinie. W dodatku opłacalny. Własny oddział znanego banku. Nie dość, że to możliwe, to jeszcze można wybrzydzać i przebierać w ofertach. Od roku banki zaczęły ścigać się w pozyskiwaniu partnerów do prowadzenia agencji. W artykule opisane są m.in. następujące sieci: MultiBank, Dominet Bank, BPH, Eurobank.

"Rachunki do wyrównania"
Punkty kasowe z Białegostoku opanowały cały kraj. Coraz więcej osób płaci w kasach rachunki za gaz, czynsz czy światło. Jakie są perspektywy rozwoju sieci punktów kasowych? W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Agencja Finansowa Grosik, Punkt Finansowy Mieszko, Polska Agencja Finansowa i Multikasa.

Janek 18.03.2005 *.cafe.gniezno.net

2
Jestem zainteresowany otwarciem agencji PKO....czy ktos prowadzący taką agencję może podzielić się swoim doswiadczeniem ? bardzo proszę o kontakt...jankowski55@op.pl

MK 05.10.2005 *.bhv145.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słyszałem że to jest dosyć dobra alternatywa dla BPH, ale jakich kowiek szczególow brak.
Proszę o wypowiedzi osoby które w minimalnym stopniu chociaż się z tym spotkały i mają chociaż minimalną wiedzę!
Dzękuję

iwona 10.10.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Prowadzę cztery agencje pko bp sa.Odpowiem na Twoje pytania.Pozdrawiam.

Radziol 11.10.2005 *.bkf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Prowadzę dwa biura pośrednictwa kredytowego, a teraz myślę o otworzeniu agencji PKO BP. Mam lokal, za który płacę 2500 zł, czy ktoś może mi odpowiedzieć, czy prowadzenie agencji jest opłacalne, czy zarobię tylko na czynsz i pracownika? Słyszałem, że prowizje w agencji są znacznie mniejsze niż dla pośredników (myślę oczywiście o kredytach)

Radziol 11.10.2005 *.bkf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Pytanie do Iwony
Przeczytałem, że już prowadzisz trzy agencje, czy mozesz coś więcej na ten temat napisać, jakie są koszty, jak długo trwają procedury, czy wymagają wyłączności..., pozdrawiam Radziol

agent 12.10.2005 *.agg18.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwona
będą zmiany u nas wiesz już?

iwona 12.10.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Agent.Tak wiem-idzie nowe.Własnie nad tym mysle-to powod do placzu czy radosci ?! Za dlugo juz prowadze agencje by sie z nimi rozstawac, ale....

agent 14.10.2005 *.adf33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Iwona.Mam właśnie nową umowę i właśnie ją "trawię"
pozdrawiam

Wally 16.10.2005 *.aal65.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Prośba do agentów PKO. O co chodzi z tymi nowymi umowami? Jest sens jeszcze zaczynać zabawę w agencję PKO?

iwona 17.10.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Agent. Mam prośbę- czy mozesz mija zeskanowac i przeslac mailem? Interesuje mnie sprawa wymogow metrazowych.Cos mowia o 15 m kw. !? Dwie z moich agencji sa tzw. starego typu.Grozi mi ich rozbudowa albo zmiana lokalu.Bede wdzieczna za informacje.

agent 17.10.2005 *.acn64.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwona.W nowej umowie nie doczytałem się o metrażu.Są wymogi odnośnie sprzętu komuterowego.
pozdrawiam

aniag6 18.10.2005 *.ui238.internetdsl.tpnet.pl

1
Dzień dobry
Chciałam też otworzyć coś takiego w Kłobucku czy możecie mi powiedziec od czego mam zaczać.Bardzo dziekuje aniag6@wp.pl

iwona 18.10.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Agent.Nie rozumiem.Czyzby byly rozne umowy? Moze Twoja agencja działa krocej nim moja i masz juz to wszystko, czego pare lat temu gdy zaczymnalam nioe wymagali?! Moze przy wizualizacji okreslili co od ciebie wymagaja i przy odbiorze to sprawdzili?! No coz-dzieki.Widac musze poczekac na moja kolejke .Pozdrawiam.

agent 18.10.2005 *.acq172.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwona. Prowadzę agencję 6 lat. Każdy agent otrzymał do 14 października nowa umowę. Do umowy są załączniki .W jednym z nich są wymagania sprzętowe dla agencji i termin od kiedy obowiazują. Pozdrawiam

iwona 19.10.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Agent.Widać mam pecha.Gdy podlegalismy pod oddzial w innym miescie bylo ok. Byl opiekun agencji, przeplyw wiadomosci itd.Potem podlegalismy pod oddzial w moim miescie-dalo sie wytrzymac z informacjami.Teraz nalezymy do Centrum-no i tu jest problem....Widac to cale lata swietlne bo przeplyw wiadomosci jest zerowy.Prowadze agencje siedem lat.Pozdrawiam.Moze i do nas dotra umowy.

iwona 07.11.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Czy komus wiadomo o obnizce od 14.11 w Agencjach PKO prowizji na 2.50 ? Czy to moze kolejne plotki ?!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.