Forum: No comment

12.03.2007
mmkk
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

coś ktoś wie??To była bym wdzięczna

04.12.2008
wypowiedź: 1
*.xdsl.centertel.pl

Jestem zainteresowana wspołpracą z tą Firmą na zasadach franczyzy właśnie. Jestem z miejscowości, która liczy sobie ok. 75 tys. ludności. Nie ma tu ani w pobliżu sklepów tej marki. Czy ktoś z Was już wszedł z nimi w interesy? Jak wyglada że tak powiem ta współpraca od kuchni? Czy się opłaca i czy maja jakieś szczególne wymagania? Interesuje mnie wszystko co dotyczy tej marki. Proszę o szczere opinie i informacje na maila bas.w@vp.pl. Z góry dzieki..

27.04.2009
wypowiedź: 1
*.kalisz.mm.pl

Witam mam zamiar otworzyć sklep z odzieżą,zastanawiam się nad 2 markami-jedną z nich jest no comment,czy jest może osoba,która współpracuje z nimi i mogłaby mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.