Forum: Raport o rynku franczyzy w Polsce 2006/2007 1478

Angggie 28.04.2009 *.77.236.0.201

5
Witam, chciałabym zapytać czy jest możliwoś zakupu takowego raportu (również z lat wcześniejszych); piszę pracę magisterska na temat franchisingu.... dziękuję z góry za pomoc;)

AnitaK 29.04.2009 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

10
Zadzwoń do firmy Profit System, która jest autorem raportu i po prostu zapytaj. Na pewno zeszłoroczny raport jest w sprzedaży http://franchising.pl/ksiegarnia/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.