Forum: Moodo - czy warto inwestować?

07.09.2016
wypowiedź: 1
*.ip.ukrtel.net

Dobra marka

20.07.2017
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaje mi się, że ogólnie franczyza odzieżowa jest warta inwestycji. Marki, o którą pytasz nie kojarzę i po wpisach widzę, że chyba nie jest to zbyt opłacalny sklep. Może lepiej zdecydować się na odzież dziecięcą? Ostatnio tutaj: http://www.51015kids.eu/franczyza/ natrafiłam na informacje o franczyzie w 5-10-15 i myślę, że skontaktuję się z nimi po więcej szczegółów. Mam wśród znajomych wielu rodziców i niemal każdy kilka razy w tym sklepie robił zakupy :) 

16.08.2017
wypowiedzi: 9
*.legionowodom.pl

Marki Moodo nie znam, ale wiem jedno: warto inwestować w sklep z odzieżą, której nie ma i która jest poszukiwana. np.damską  w dużych rozmiarach. Teraz Ulla Popken znów poszukuje partnerów do współpracy.  Mają ponad 300 własnych sklepów w Europie i w Polsce 3, które istnieją już ponad 13 lat. a przecież 3 sklepy na parę milionów klientek, to właściciwe nic. Klientki do sklepu jadą  czasami 140 km!

warto przeanalizować kilka wariantów, ale ten temat jest niewątpliwie ciekawy.

21.08.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.gprs.plus.pl

Zauważyłam, że te sklepy szybko upadają w miastach.

22.08.2017
wypowiedzi: 106
*.dynamic.gprs.plus.pl

W dużych miastach raczej nie. Ale na wsiach to już rożnie bywa.

08.09.2017
wypowiedzi: 2
*.static.korbank.pl

Szczerze nie warto bo to przerobiłam. Najlepszy jest swój biznes z którego masz czysty zysk a nie prowizję. 

stainless bathroom sink

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.