Forum: Odzież z zagranicy 1483

Open-minded-me 04.05.2009 *.78.151.118.9

1

Witam,

interesuje Mnie nastepująca kwestia, jeżeli chciałabym sprowadzać odzież z zagranicy, mam na myśli odzież firmową, która w sklepach jest wyprzedawana w cenia która stanowi na ogół 20-40% wartości (nie jest to fikcja a wręcz przeciwnie) oczywiście posiadając Fakturę imienną, co jest konieczne do rozliczenia się z US, interesuje Mnie import produktów z Wielkiej Brytanii.

Czy jest to prawnie legalne?? Sprzedawać zakupione wcześniej takie produkty we własnym sklepie??po własną nazwą??

Bardzo proszę o pomoc w rozwianiu moich wątpliwości.

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.