Forum: Placówka AIG 1475

Remo 16.05.2009 *.edt147.internetdsl.tpnet.pl

7

Mam pytanie odnośnie bankowej palcówki fraczyzowej. Ciągle przewija się temat Eurobanku, BZ WBK ,Getinbanku. A co z AIG, oni też wychodzą z propozycją. Niby były kilka miesięcy temu jakieś problemy z przejciem czy nawet bankructwem, ale teraz jest zupełna cisza (tak na marginesie to ciekawe co z tym przejęciem przez PEKAO).Mam biuro kredytowe od 4 lat i 80 % moich klientów ma juz kredyt w AIGO,z czego co najciekawsze wziętych całkiem nie dawno listownie lub przez infolinie. Z tego co obserwuje po mimo  ogomrnej konkurencji i gigantycznych akcji reklamowych (w porównaniu z czołówką AIG ma praktycznie śladowe reklamy kredytów) oraz zawirowań wewnętrznych,narazie mają jedną z najmocniejszych pozycji.

Otwiera ktoś lub zamierza?

hert 16.05.2009 *.217.96.62.1

54

4 lata doświadczenia w bankowości a o konkurencji,  o którą pytasz wiesz jeszcze mniej niż tradycyjny klient tego banku-to przerażające, że klienci biur kredytowych są obsługiwani przez ludzi o miernych kompetencjach-przecież znajomość branży, ich oferty, obecnej sytuacji to podstawa!!! Żenada!!

Remo 16.05.2009 *.edt147.internetdsl.tpnet.pl

7

No i po co ta idotyczna wypowiedź która kompletnie nic nie wnosi do tematu? Spytałem o AIGO a dowiedziłem się że jestem żenujący.Czy  prosiłem oto aby ktoś ocenił mój stan wiedzy i napisał mi że mam niski pozimo i jestem żenującu czy o cos innego? myśle że jesli bym chciał to pierwsze to raczej sprecyzowałbym inaczej pytanie.Zadaje pytanie , a zamista odpowiedzi otrzymuje wiadomość że jestem głupi. Widac że pisze to mądra osoba kto może wiele wnieść do dyskusji tylko nie chce tej wiedzy ujawnić, no ale trudno. 

Mam prośbę aby  wypowiedzi poprzednika pomijać i traktować jak by nie istniały,wiele ciekwych rozmów na tym forum została przerwana tego typu wypowiedziami.

marcia 13.06.2009 *.dynamic-78-8-61-224.ssp.dialog.net.pl

3

witaj

ja równiez prowadze od 3 lat firme zajmujaca sie posrednictwem kredytowym i jak do tej pory bylo ok ale niestety kryzys nastal ...przegladam fora z mysla o jakims ciekawym pomysle na dalszy biznes i tez zastanawialam sie na AIG .Mam kilka ciekawych pomysłow .Jezeli interesuja cie to napisz do mnie emaila moze wymienimy poglady

pozdrawiam marcia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.