Forum: Hotelik

20.05.2009
wypowiedzi: 14
*.chelm.mm.pl

witam,

poszukuję wspólnika do otwarcia niedużego hoteliku. mam lokal i cała koncepcję. Paczek111, może jesteś zainteresowany?

07.09.2015
wypowiedzi: 27
*.icpnet.pl

Zerknij na kontrahenta, który ma już hotel - http://www.gryfpobierowo.pl może coś uda się dogadać.

24.11.2016
wypowiedzi: 65
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli szukacie bardzo dobrego miejsca w Polsce na wypoczynek to osobiście mogę wam polecić, hotele łódź niesamowite miejsce na wczasy w Polsce. Posiadają świetne SPA, piękną okolicę, można wypocząć jak nigdy i przy tym wspierać Polska a nie zagraniczną gospodarkę !

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.