Forum: Wspólnik do franchisingu banku - finanse i bankowość 102

Romeo 02.06.2009 *.metroeth-nat32.217.146.194.generacja.pl

2

Witam. Mam zamiar otworzyć franchising getin banku. Posiadam 3/4 wymaganego kapitału i poszukuje kogoś kto byłby skłonny do takiego przedsięwzięcia. Jestem po rozmowie z managerem banku w tej sprawie.

Jestem z Wrocławia i gdzieś w tym rejonie mam zamiar się tym zająć.

gabi 02.06.2009 *.aaan109.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Lepiej postaraj się o kasę we własnym zakresie,bo tych pieniędzy ,przynajmniej na początku nie ma dużo i jeszcze chcesz dzielić je ze wspólnikiem?

marcia 13.06.2009 *.dynamic-78-8-61-224.ssp.dialog.net.pl

3
zgadzam sie z gabi,szczegolnie w tym okresie powinienes miec kilka bankow

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.