Forum: Wspólnik do franchisingu banku

02.06.2009
wypowiedzi: 2
*.217.146.194.generacja.pl

Witam. Mam zamiar otworzyć franchising getin banku. Posiadam 3/4 wymaganego kapitału i poszukuje kogoś kto byłby skłonny do takiego przedsięwzięcia. Jestem po rozmowie z managerem banku w tej sprawie.

 

Jestem z Wrocławia i gdzieś w tym rejonie mam zamiar się tym zająć.

02.06.2009
wypowiedzi: 19
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepiej postaraj się o kasę we własnym zakresie,bo tych pieniędzy ,przynajmniej na początku nie ma dużo i jeszcze chcesz dzielić je ze wspólnikiem?

13.06.2009
wypowiedzi: 3
*.ssp.dialog.net.pl

zgadzam sie z gabi,szczegolnie w tym okresie powinienes miec kilka bankow

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.