Forum: Franczyza na rynku stacji paliw [mgr] 1484

Tomek Wlkp 03.06.2009 *.but79.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Witam wszystkich !

 Jestem studentem IV roku i zdecydowałem pisać się pracę magisterską na temat franczyzy a konkretniej franczyzy na rynku stacji paliw w Polsce wraz z analizą rynku stacji paliw.

O ile znaleźć można materiały na temat szeroko rozumianej franczyzy, o tyle brak jest pozycji nt. rynku stacji paliw w Polsce. Tak jak większość osób piszących prace o franczyzie poszukuję ciekawych materiałów na temat franczyzy a przede wszystkim na temat rynku paliw płynnych w Polsce i rozwoju franczyzy na tym rynku na przestrzeni ostatnich lat.

Poszukuję szczególnie książkę pt. "Stacja Paliw"

Chętnie wymienię się "doświadczeniem" i nawiążę kontakt z osobami związanymi z franczyzą na rynku stacji paliw w Polsce.

 Pozdrawiam,

TOMEK

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.