Forum: Franczyzowa szkoła językowa

13.06.2009
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam wszystkich.

Chcialbym otworzyc frnczyzowa szkołę jezykowa.Mam swoj lokal i kapitał.Czy ktoś

prowadzi taki interes i jest z niego zadowolony.Miejscowośc 30 tyś.miesz.

Dziekuje za odpodziedz.

25.06.2009
wypowiedzi: 3
*.voltar.net.pl

Pracuję w szkole językowej Helen Doron-można s przy tym rozwinąć i jakieś pieniądze z tego mieć,może n będą to kokosy,ale da s przeżyć. Warto przy okazji takiego biznesu poszerzyć swoją oferte o inne zajęcia dla dzieci oraz kursy..jest to sprawa otwarta i n ograniczająca działalności. Marka wyrobiona,można cieszyć s dobrymi opiniami i konkretną w związku z tym reklamą. Wydaje mi s,że mimo pewnych opłat,można odczuć zarobione pieniądze w miarę szybko. Pzd! :)

01.10.2009
wypowiedzi: 2
*.173.15.103.tesatnet.pl

przestrzegam przed Leader School z Łodzi -wszelkie informacje podane na tej stronie - są albo błędne, albo przesadzone... zaczynając od kwoty inwestycji....

09.12.2016
wypowiedź: 1
*.elpos.net

Ja ze swojej strony polecić mogę http://www.profuturo.edu.pl/

Szkoła ciesząca się na prawdę dobrą opinią. Skutecznie nauczają i realizują program, działają w różnych miastach. Firma z dobrą renomą :)

26.03.2017
wypowiedzi: 12
*.awacom.net

Mój angielski jest słaby i szczerze to w szkole praktycznie nie nauczyłam się. Dlatego zapisałam się na kurs angielskiego w Krakowie bo tu mieszkam ale szkoły są w różnych miastach http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-krakow Chodząc na zajęcia bardzo dużo się nauczyłam i wiem że spokojnie na luzie mój angielski będzie dobry. Wcześniej angielski był dla mnie utrapieniem teraz mogę powiedzieć że lepiej mówię po angielsku niż czasem po polsku.Polecam tą szkołe dla mnie to wybór idealny.

28.03.2017
wypowiedzi: 7
*.138.168.217-rev.hti.pl

Kurs angielskiego w Poznaniu i w Warszawie prowadzi szkoła jezykowa Linguastricte, więc może oni chcą otworzyć placówki w innych miastach, dowiedz się.

25.04.2017
wypowiedzi: 4
*.202.107.5

Ja miło wspominam pobyty w angielskiej wiosce, którą prowadzi angloville. Z tego co zauważyłem to mają sporo chętenych, bo nie zawsze łatwo jest się zapisać na dogodny termin. To nie jest typowa szkoła językowa, tam nie ma klas na kilka kilkanaście osób, bo tam się jedzie na kilka dni lub weekend i rozmawia 1:1 lub w innej konfiguracji. Są tam też zajęcia dla dzieci i mlodzieży, w lecie to szczególnie fajnie bo można posiedzieć na zewnątrz. Tu masz kontakt http://angloville.pl/ może będziesz mógł im coś zaproponować. Powodzenia ;)

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.183

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

26.07.2017
wypowiedź: 1
*.193.68.2

Taka szkoła to dobry pomysł. Teraz bardzo popularne jest posyłanie dzieci na angielski od najmłodszych lat. Poczytaj więcej na http://edueduonline.pl/blog/angielski-dla-dzieci-zachecic-najmlodszych-nauki-jezyka/. Może prowadzenie takich zajęć to dobry pomysł. Pozdrawiam :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.