Forum: Franczyzowa szkoła językowa

13.06.2009
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

     

       Witam wszystkich.

 

 Chcialbym otworzyc frnczyzowa szkołę jezykowa.Mam swoj lokal i kapitał.Czy ktoś

  prowadzi taki interes i jest z niego zadowolony.Miejscowośc 30 tyś.miesz.

 Dziekuje za odpodziedz.

25.06.2009
wypowiedzi: 3
*.voltar.net.pl

Pracuję w szkole językowej Helen Doron-można s przy tym rozwinąć i jakieś pieniądze z tego mieć,może n będą to kokosy,ale da s przeżyć. Warto przy okazji takiego biznesu poszerzyć swoją oferte o inne zajęcia dla dzieci oraz kursy..jest to sprawa otwarta i n ograniczająca działalności. Marka wyrobiona,można cieszyć s dobrymi opiniami i konkretną w związku z tym reklamą. Wydaje mi s,że mimo pewnych opłat,można odczuć zarobione pieniądze w miarę szybko. Pzd! :)

01.10.2009
wypowiedzi: 2
*.173.15.103.tesatnet.pl

przestrzegam przed Leader School z Łodzi -wszelkie informacje podane na tej stronie - są albo błędne, albo przesadzone... zaczynając od kwoty inwestycji....

09.12.2016
wypowiedź: 1
*.elpos.net

Ja ze swojej strony polecić mogę http://www.profuturo.edu.pl/

Szkoła ciesząca się na prawdę dobrą opinią. Skutecznie nauczają i realizują program, działają w różnych miastach. Firma z dobrą renomą :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.