Forum: Franczyzowa szkoła językowa

13.06.2009
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

     

       Witam wszystkich.

 

 Chcialbym otworzyc frnczyzowa szkołę jezykowa.Mam swoj lokal i kapitał.Czy ktoś

  prowadzi taki interes i jest z niego zadowolony.Miejscowośc 30 tyś.miesz.

 Dziekuje za odpodziedz.

25.06.2009
wypowiedzi: 3
*.voltar.net.pl

Pracuję w szkole językowej Helen Doron-można s przy tym rozwinąć i jakieś pieniądze z tego mieć,może n będą to kokosy,ale da s przeżyć. Warto przy okazji takiego biznesu poszerzyć swoją oferte o inne zajęcia dla dzieci oraz kursy..jest to sprawa otwarta i n ograniczająca działalności. Marka wyrobiona,można cieszyć s dobrymi opiniami i konkretną w związku z tym reklamą. Wydaje mi s,że mimo pewnych opłat,można odczuć zarobione pieniądze w miarę szybko. Pzd! :)

01.10.2009
wypowiedzi: 2
*.173.15.103.tesatnet.pl

przestrzegam przed Leader School z Łodzi -wszelkie informacje podane na tej stronie - są albo błędne, albo przesadzone... zaczynając od kwoty inwestycji....

09.12.2016
wypowiedź: 1
*.elpos.net

Ja ze swojej strony polecić mogę http://www.profuturo.edu.pl/

Szkoła ciesząca się na prawdę dobrą opinią. Skutecznie nauczają i realizują program, działają w różnych miastach. Firma z dobrą renomą :)

26.03.2017
wypowiedzi: 7
*.awacom.net

Mój angielski jest słaby i szczerze to w szkole praktycznie nie nauczyłam się. Dlatego zapisałam się na kurs angielskiego w Krakowie bo tu mieszkam ale szkoły są w różnych miastach http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-krakow Chodząc na zajęcia bardzo dużo się nauczyłam i wiem że spokojnie na luzie mój angielski będzie dobry. Wcześniej angielski był dla mnie utrapieniem teraz mogę powiedzieć że lepiej mówię po angielsku niż czasem po polsku.Polecam tą szkołe dla mnie to wybór idealny.

28.03.2017
wypowiedzi: 3
*.138.168.217-rev.hti.pl

Kurs angielskiego w Poznaniu i w Warszawie prowadzi szkoła jezykowa Linguastricte, więc może oni chcą otworzyć placówki w innych miastach, dowiedz się.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.