Forum: Biuro turystyczne - turystyka i hotele 33

Catalina 29.03.2004 *.ip128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z franchisingiem w turystyce? Mam na myśli zarówno TUI, Neckermanna jak i Ecco Holiday. Czy wejście do jednego z tych systemów jest opłacalne?

Michał 30.03.2004 *.217.8.179.146

Ciekawe? JA też proszę o info

Zbyszek 04.04.2006 *.bix43.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Mam pytanie - jakie sa Panstwa doswiadczenia w prowadzeniu firm turystycznych? Dopiero zaczynam i wszystkie informacje beda mile widziane. Z gory dziekuje.

josep_h 04.04.2006 *.mail.idipop.com

I jeszcze jeden watek w tym temacie...jak widzicie przyszlosc agencji turystycznych w zw. ze sprzedaza wycieczek, wczasow...wszystkigo... przez internet. Wiadomo ze z internetu korzysta jeszcze w Polsce maly odsetek ludzi, ale za kilka lat...

pafi 05.04.2006 *.212.244.57.36

4
Cześć Zbyszku, ja się również interesuję wprowadzeniem usług turystycznych. Wydaję mi się, że przede wszystkim jest to kwestia:
1. b. komunikacyjnej lokalizacji (centra handlowe, centrum miasta, galeria w znanym hotelu
2. szerokiej oferty (współpraca z różnymi dostawcami, sprzedaż tanich linii lotniczych, czartery)
Mój kolega ma biuro turystyczne w niezbyt specjalnym miejscu, przy okazji prowadzenia biura rachunkowego. Usługi turystyczne sprzedaje od 2 lat. Myślę, że radzi sobie znakomicie -a zaczął od prospektingu wśród swoich znajomych.
Mam do Ciebie prośbę, napisz mi ile się zarabia na sprzedanym voucher'e. Jaki firmy do współpracy byś polecił.
Dzięki

Zbyszek 06.04.2006 *.bje109.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Pafi, masz calkowita racje twierdzac ze lokalozacja (dobra) to podstawa. Jesli chodzi o oferte to trzeba starac sie zdobyc jak o jak najlepsza i bogata. Ale to sa wszystko sprawy oczywiste. Chodzi mi bardziej o konkretne sprawy. Jaki kto ma doswiadczenia z roznymi operatorami? Kogo unikac? Co dolaczyc do swojej oferty aby to wszystko mialo rece i nogi? I tym podobne obserwacje. Zapraszam.

Krzysztof_Kowalczyk 24.02.2008 *.193.0.116.250

2
Witam wszystkich
Powiedzcie dobrzy ludzie co sądzicie o otworzeniu Agencji Turystycznej. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia związane z tą materią i mógł by się podzielić swoimi spostrzeżeniami i radami. Może ktoś wie z jakimi OPERATORAMI warto rozmawiać i wreszcie czy na tym da się zarobić?!

Krzysztof_Kowalczyk 06.03.2008 *.193.0.116.250

2
Witam ponownie
Piszecie do mnie na i pytacie w jakiej miejscowości chcę założyć Agencję Turystycznną? więc odpowiadam że w WARSZAWIE

biegacz 28.05.2009 *.dynamic-62-87-218-20.ssp.dialog.net.pl

2
Czy ktoś może udzielić mi informacji na temat agencji turystycznej.Mam własny lokal,mieszkam w 10 tyś mieście,czy to dobry biznes, jakie uprawnienia czy kursy muszę mieć ,od czego zacząć itp.

grzegorz 1971 25.06.2009 *.adqv248.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam mieszkam w mieście 50tyś mieszkańców i interesuje mnie otwarcie biura proszę o poradę

pozdrawiam

Tycjan 27.06.2015 *.185.74.84.49

33

W małych miastach też z powodzeniem można prowadzić biuro podróży, po prostu trzeba inaczej dobrać ofertę. I raczej warto zamieszczać ogłoszenia także w internecie, na przykład w takich serwisach: http://www.qtravel.pl/wypoczynek

Dobrym pomysłem może być organizacja wycieczek w regionie do najfajniejszych miejsc dla osób spoza miasta.

To mogłoby się udać, jeśli okolica jest atrakcyjna, trzeba tylko wiedzieć jak podkreślać zalety.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.