Forum: Biuro turystyczne

29.03.2004
Catalina
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z franchisingiem w turystyce? Mam na myśli zarówno TUI, Neckermanna jak i Ecco Holiday. Czy wejście do jednego z tych systemów jest opłacalne?

30.03.2004
Michał
*.8.179.146

Ciekawe? JA też proszę o info

04.04.2006
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam pytanie - jakie sa Panstwa doswiadczenia w prowadzeniu firm turystycznych? Dopiero zaczynam i wszystkie informacje beda mile widziane. Z gory dziekuje.

04.04.2006
josep_h
*.idipop.com

I jeszcze jeden watek w tym temacie...jak widzicie przyszlosc agencji turystycznych w zw. ze sprzedaza wycieczek, wczasow...wszystkigo... przez internet. Wiadomo ze z internetu korzysta jeszcze w Polsce maly odsetek ludzi, ale za kilka lat...

05.04.2006
wypowiedzi: 4
*.244.57.36

Cześć Zbyszku, ja się również interesuję wprowadzeniem usług turystycznych. Wydaję mi się, że przede wszystkim jest to kwestia:
1. b. komunikacyjnej lokalizacji (centra handlowe, centrum miasta, galeria w znanym hotelu
2. szerokiej oferty (współpraca z różnymi dostawcami, sprzedaż tanich linii lotniczych, czartery)
Mój kolega ma biuro turystyczne w niezbyt specjalnym miejscu, przy okazji prowadzenia biura rachunkowego. Usługi turystyczne sprzedaje od 2 lat. Myślę, że radzi sobie znakomicie -a zaczął od prospektingu wśród swoich znajomych.
Mam do Ciebie prośbę, napisz mi ile się zarabia na sprzedanym voucher'e. Jaki firmy do współpracy byś polecił.
Dzięki

06.04.2006
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pafi, masz calkowita racje twierdzac ze lokalozacja (dobra) to podstawa. Jesli chodzi o oferte to trzeba starac sie zdobyc jak o jak najlepsza i bogata. Ale to sa wszystko sprawy oczywiste. Chodzi mi bardziej o konkretne sprawy. Jaki kto ma doswiadczenia z roznymi operatorami? Kogo unikac? Co dolaczyc do swojej oferty aby to wszystko mialo rece i nogi? I tym podobne obserwacje. Zapraszam.

24.02.2008
*.0.116.250

Witam wszystkich
Powiedzcie dobrzy ludzie co sądzicie o otworzeniu Agencji Turystycznej. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia związane z tą materią i mógł by się podzielić swoimi spostrzeżeniami i radami. Może ktoś wie z jakimi OPERATORAMI warto rozmawiać i wreszcie czy na tym da się zarobić?!

06.03.2008
*.0.116.250

Witam ponownie
Piszecie do mnie na i pytacie w jakiej miejscowości chcę założyć Agencję Turystycznną? więc odpowiadam że w WARSZAWIE

28.05.2009
*.ssp.dialog.net.pl

Czy ktoś może udzielić mi informacji na temat agencji turystycznej.Mam własny lokal,mieszkam w 10 tyś mieście,czy to dobry biznes, jakie uprawnienia czy kursy muszę mieć ,od czego zacząć itp.

25.06.2009
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam mieszkam w mieście 50tyś mieszkańców i interesuje mnie otwarcie biura proszę o poradę

pozdrawiam

27.06.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

W małych miastach też z powodzeniem można prowadzić biuro podróży, po prostu trzeba inaczej dobrać ofertę. I raczej warto zamieszczać ogłoszenia także w internecie, na przykład w takich serwisach: http://www.qtravel.pl/wypoczynek

Dobrym pomysłem może być organizacja wycieczek w regionie do najfajniejszych miejsc dla osób spoza miasta.

To mogłoby się udać, jeśli okolica jest atrakcyjna, trzeba tylko wiedzieć jak podkreślać zalety.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.