Forum: Sklep spożywczy- jaką franczyzę wybrać? 1475

jurek91 10.07.2009 *.acdu223.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam ;)

Otóż mam taki problem:
posiadam teraz sklep spożywczy o pow. 100m2, w gminie liczącej ok. 7000 tys mieszkańców jednak obok remontuje lokal o pow 160 m2 i tam chciałbym przenieść mój sklep i stworzyć nowoczesne delikatesy jednak z pomocą franczyzodawcy i zwracam się do was z pytaniem którego najlepiej wybrać.
Interesuje mnie przede wszystkim: Lewiatan, Delikatesy Centrum, Rabat, Nasz Sklep. Jeśli któryś z forumowiczów ma tego typu franczyzę proszę o pomoc.

Oto kilka uwag dotyczących sklepu i właściciela:
Położenie sklepu jest w centrum gminy, przy ulicy- łączącej kilka miast w powiecie.
Zajmuje się handlem już ponad 15 lat więc z doświadczeniem nie ma problemu.

Z góry dziękuje za pomoc...

eti 11.07.2009 *.bxs194.internetdsl.tpnet.pl

3

Witam : ) ja również mam problem z tym jaka franczyzę wybrać, ale chyba zdecyduję się na Samych Swoich. To nowa, jeszcze mało znana sieć, ale proponują 3 miesięczny okres próbny, więc nic nie tracę. Nie wiem z jakiego jesteś województwa, ale możesz odwiedzić stronę sami-swoi.net.pl i doczytać szczegóły.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach

jurek91 11.07.2009 *.accv90.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Dzięki za link do strony ale raczej nie skorzystam z tej franczyzy...

Potrzebuje jakiejś znanej sieci ;P

ale jeszcze raz dzieki ;)

Czy miał by ktoś jakieś propozycje?

doritos 05.08.2009 *.ggk42.internetdsl.tpnet.pl

1
 Witam..moje pytanie skierowane jest do Pana Michała M. i brzmi czy sieć Krasnali planuje rozwoj na teren woj. ślaskiego. Mieszkam w Częstochowie i bylabym zainteresowana współpraca z Krasnalami..Czy ktos z forumowiczow pochodzi z Częstochowy i ma jakis pomysł na biznes? Jesli tak to proszę o wypoweiedz..Dziekuje i pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.