Forum: Kredyt

11.07.2009
wypowiedź: 1
*.and-net.pl

1.Orientujecie się czy jeżeli sporządzi się dobry biznes plan na franczyzę ( który dajmy na to przewiduje już zwrócenie się inwestycji już po 3 latach czy jest możliwość otrzymania kredytu bez pokrycia tzn. w ciemno. Czy raczej nie ma takiego banku?

2. Trzy jest szansa otrzymać jakiekolwiek dotacje jeżeli chcemy założyć franczyzę. Z oczywistych względów wydaje mi się, że nie aczkolwiek pytam dla pewności.

14.07.2009
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

witam!

Ja również chciałabym wiedzieć coś na temat dofinansowania, pomocy itp. Chciałabym otworzyć coś swojego pod kątem franczyzy ale potzrebuję trochę kasy na początek.

Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki

Pozdrawiam

02.04.2017
wypowiedzi: 161
*.play-internet.pl

To nie lepiej wziąć kredyt hipoteczny? Myślę, że jest to znacznie lespsze rozwiązanie. Tutaj http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/ warto sobie zerknąć i poczytać. Jest tam wiele cennych porad finansowych, z których warto skorzystać.

02.04.2017
wypowiedzi: 161
*.play-internet.pl

Nie lepiej udac się do Open Finance , aby znaleźć naprwdę dobrą ofertę kredytu? Moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie. Można bowiem w ten sposób naprawdę wiele zyskać. Poza tym zaoszczędzimy czas.

19.04.2017
wypowiedzi: 15
*.ipv4.supernova.orange.pl

też chciałabym sobie otworzyć coś na siebie, nie mam jakiejś wielkiej gotówki zastanawiam się nad pożyczką, żeby to jakoś sfinansować. Myślałam o tej https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm , biznes na pewno przyniesie dochody, bo jest pewniakiem, chodzi o robienie paznokci. 

22.04.2017
wypowiedzi: 6
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad otwarciem własnego biznesu. Dofinansowania nie będę brała, ponieważ wymogi są w większości nie do przyjęcia. Myślę nad tym, czy [url=https://www.credy.pl/szybka-pozyczka-online/]szybka pożyczka online na raty[/url] online na raty nie byłaby lepszym rozwiązaniem. Biznes, który chcę otworzyć to praktycznie pewny zysk, więc zobowiązanie powinnam szybko spłacić. Wiem, że dla nie których pożyczka to zły pomysł, jednak czasami innego wyjścia nie ma.

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.185

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia na dowolny cel 

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

22.05.2017
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesli chodzi o szybkie pożyczki to fajna opcja jest w SMS365- praktycznie wszystkie formalności można załatwić online lub przez telefon. Warunki są korzystne i przejrzyste- zero jakichś haczyków. Wystarczy spłacić wszystko w terminie i nie ma problemów :)

23.08.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrym rozwiązaniem może być pożyczka w https://kredytok.pl/ . Proste, przejrzyste zasady, pieniądze na koncie w kilkanaście minut. A do tego wygodna spłata w niewielkich, miesięcznych ratach. 

23.08.2017
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

ja też myślę że pożyczka pozabankowa może tu być dużo lepszym rozwiązaniem. wiadomo, zalezy o jakiej kwocie mówimy. ale ogólnie tutaj nie będa cię tak sprawdzać i wypytywać na co Ci to jest 

01.09.2017
wypowiedzi: 41
*.rudcom.pl

Nie ma sensu uogólniać kredytów i warunków.

04.09.2017
wypowiedzi: 13
*.static.chello.pl

Kredytowanie to kiepska sprawa. Pisze tak z własnego doświadcznia nabytego w trakcie zakupu mojego mieszkania. Nie dość, że koszty samego kredytu rosły z minuty na minuty na minutę. Najgorzej było gdy rozważałem jak zrobić wykończenie mojego m.   Szukałem informacji  czy lepiej opłaca się stan deweloperski czy wykończenie pod klucz  i zachęcony tym, że będę miał gotowe mieszkanko obdzwoniłem interesujące mnie inwestycje. Okazało się, że ceny jakie licza sobie deweloperzy za wykończenie pod klucz to jakaś galaktyka. 

05.09.2017
wypowiedzi: 39
*.rev.ndi.net.pl

Kredyt trzeba umieć brać z głową, bo inaczej to tylko kłopoty się przyniesie

12.09.2017
wypowiedzi: 2
*.static.edis.at

Ja też myślę że pożyczka pozabankowa może tu być dużo lepszym rozwiązaniem wiadomo, zależy o jakiej kwocie mówimy.

13.09.2017
wypowiedzi: 62
*.174.72.71

fajny artykuł, dobrze się go czytało.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.