Forum: Kredyt

11.07.2009
wypowiedź: 1
*.and-net.pl

1.Orientujecie się czy jeżeli sporządzi się dobry biznes plan na franczyzę ( który dajmy na to przewiduje już zwrócenie się inwestycji już po 3 latach czy jest możliwość otrzymania kredytu bez pokrycia tzn. w ciemno. Czy raczej nie ma takiego banku?

2. Trzy jest szansa otrzymać jakiekolwiek dotacje jeżeli chcemy założyć franczyzę. Z oczywistych względów wydaje mi się, że nie aczkolwiek pytam dla pewności.

14.07.2009
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

witam!

 Ja również chciałabym wiedzieć coś na temat dofinansowania, pomocy itp. Chciałabym otworzyć coś swojego pod kątem franczyzy ale potzrebuję trochę kasy na początek.

Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki

Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.