Forum: PowerSlim, Vacufit - franczyzy dla zdrowia?

14.07.2009
wypowiedź: 1
*.aster.pl

Co sądzicie o tych franczyzach? Da się na tym zarobić?

13.04.2010
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co sądzicie  o współpracy z Vacu?

10.10.2013
wypowiedź: 1
*.e-wro.net.pl

Franczyza w branży medycznej to dobre wyjście dla pacjentów, ponieważ dzięki innowacyjnemu podejściu do diagnostyki i najnowocześniejszemu sprzętowi, placówka będzie chętniej wybierana. Taką ofertę ma np. Evitum - diagnostyka Evitum przebiega zupełnie bezinwazyjnie, bezboleśnie i bez najmniejszych skutków ubocznych – jest absolutnie bezpieczna.

06.03.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapraszam na stronę bloga http://www.stomatologwysocki.pl/ poświęconemu każdemu, kto dba o swój uśmiech. Strona oferuje porady w zakresie leczenia ortodontycznego, znieczulenia, protez zębowych, profilaktyki zdrowotnej, protetyki stomatologicznej a także przebarwień i wybielania zębów. Polecam!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.