Forum: cleopatra 1477

janush 03.08.2009 *.adkc111.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Nie polecam nikomu, kto szanuje swój czas i pieniądze. Franczyzodawca zainteresowany jest jedynie kasowaniem franczyzobiorców. Nie zapewnia żadnego wsparcia ze swojej strony. Jedyne czego można się spodziewać to comiesięcznej faktury. Wprowadza zmiany do umów bez możliwości reakcji ze strony franczyzobiorcy. Ogólnie dialog z panem Azizem jest delikatnie mówiąc nie możliwy. Jedyny kontakt z tym człowiekiem franczyzobiorca ma okazje mieć podczas rozmów wstępnych. Po podpisaniu umowy jedyną osobą kontatkującą się w imieniu spółki jest prawnik.

Na pewno co mogę powiedzieć o tym systemie, to jest to znakomity przykład jak nie powinna wyglądać franczyza...

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.