Forum: Szyld ABC a prawa wspólnoty mieszkaniowej 1483

ulaj40 06.08.2009 *.E-78.kwbbelchatow.bot.pl

1
Prowadzę sklep w wynajętym lokalu znajdującym się na osiedlu miieszkaniowym , w bloku w którym funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa. Od pewnego czasu 4 jej uczestników wyszukuje rózne argumenty do spornych dyskusji mimo iż właścicielem bloku jest miasto a administratorem ADM. Ostatnim rządaniem wspólnoty jest usunięcie szyldu ABC lub wystapienie do niej o płatne zezwolenie na jego ekspozycję przy mojej witrynie. Czy faktycznie muszmieć takie zezwolenie i płacić wspólnocie? Należę do sieci ABC od kilku lat i nie mialam takich problemów w innych swoich sklepach, lecz tam nie ma wspólnot :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.