Forum: Intelektualnie.pl 1475

Romeo 11.08.2009 *.metroeth-nat32.217.146.194.generacja.pl

2

Witam !

Czy ktoś wie nieco więcej niż jest napisane na stronie przedsiębiorstwa ? Cena jest stosunkowo niska jak na takie przedsięwzięcie. Jak się zapatrujecie na taką franczyzę ?

 Dzieki za odpowiedzi !

ant7 27.08.2009 *.pc1-89.litnet.osi.pl

1

Hej!

Rozmawiałem z właścicielem, i wygląda naprawdę fajnie. Niedługo będę jechał do Szczecina to się spotkam osobiście i porozmawiamy o szczegółach umowy.

Ogólnie wrażenie bardzo dobre.

Pozdrawiam

Joanna Sz 11.10.2011 *.aecz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Tak jak napisał Radek nie jest to biznes dla każdego i dla mnie nie był. Nie napiszę nic, co mogłoby negatywnie wpłynąć na obraz firmy, ale wszystkich potencjalnych franczyzobiorców proszę przede wszystkim o rozsądek przed podpisywaniem umowy. Zwłaszcza początkujących w biznesie.
1. Zastanówcie się nad realnością dochodów, przeanalizujcie na spokojnie informacje ze strony internetowej. Zadawajcie jak najwięcej pytań. Pytajcie o koszty, o byłych franczyzobiorców. Moze dobrym pomysłem będzie zadzwonienie do kilku obecnych? Nie tylko tych wypowiadających się powyżej.
2. Na spokojnie przeanalizujcie umowę. Poradźcie się prawnika.
 3. Spróbujcie dowiedzieć się czym są \"działania marketingowe\"

4. Pamiętajcie, że mimo iż wszystkie franczyzy reklamują się jako \"sprawdzone systemy\" w każdym przypadku to Wy ponosicie ryzyko niepowodzenia.

Pewnie moje rady mogą być pomocne również przy jakielkolwiek innej franczyzie :)
Powodzenia!

Joanna Sz 11.10.2011 *.aecz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Mój poprzedni komentarz  odnosił się do wypowiedzi na stronie:

http://www.franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/temat-tygodnia/2934-w-intelektualniepl-franczyzobiorca-musi-byc-przedsiebiorca-i-trenerem

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.