Forum: Fruscio - potrzebne opinie współpracujących z tą siecią

21.08.2009
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

wiem, że firma w Polsce jest od niedawna ale może ktoś współpracuje z nią i może mi powiedzieć czy współpraca z nimi jest ok czy towar jest ok i czy są zainteresowani

19.11.2009
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

o firmie stanowi "przejrzystość" umowy, jej jednostronność oraz informacja chociażby na niniejszym portalu - sklepu w BlueCity nie ma od IX!!! Informacja o otwarciu jest reklamą i portal nie może jej zdjąć mimo, że jest nieprawdziwa…

21.11.2009
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

sklepu fruscio w CH w Czeladzi także już nie ma od około dwóch miesięcy...

24.02.2010
wypowiedzi: 2
*.ip.netia.com.pl

w styczniu zlikwidowali sklep fruscio w Kielcach w pasażu Swiętokrzyskim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.03.2010
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja wkrótce otwieram sklep fruscio w Pile ok czerwca i na razie z firmą jest ok , trzeba przyznać, że mają atrakcyjny towar, wysoką marżę dla mnie i gwarantują w umowie wyłączność.

14.03.2010
wypowiedzi: 11
*.254.184.20

Coś wiecej możesz nam powiedzieć. Jesteśmy,jestem zainteresowany....

07.04.2010
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

A ja wszytskim powiem, że nie jest to wcale rentowny biznes. W Polsce z 4 sklepów został 1. To chyba najlepiej swiadczy o firmie. Jesli ktos chce utopic 200 tys. to polecam marke Fruscio. Fajnych rzezcy mozna poczytac w google, o szefie tej firmy. Polecam

07.04.2010
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

z czterech sklepów został tylko jeden. To chyba wystarczy.

12.04.2010
wypowiedź: 1
*.autocom.pl

 

Sama firma jako taka jest w porzadku. Problemem i to bardzo kosztownym jest polski franczyzodawca. Na chwile obecna nie polecam wspolpracy nikomu. P.S. Zdanie o "partnerze" mozna wyrobic sobie juz po przeczytaniu umowy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.