Forum: Fruscio - potrzebne opinie współpracujących z tą siecią 1475

kasik 21.08.2009 *.edf235.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

wiem, że firma w Polsce jest od niedawna ale może ktoś współpracuje z nią i może mi powiedzieć czy współpraca z nimi jest ok czy towar jest ok i czy są zainteresowani

frufru 19.11.2009 *.213-238-73-207.adsl.inetia.pl

1

o firmie stanowi "przejrzystość" umowy, jej jednostronność oraz informacja chociażby na niniejszym portalu - sklepu w BlueCity nie ma od IX!!! Informacja o otwarciu jest reklamą i portal nie może jej zdjąć mimo, że jest nieprawdziwa…

hagrid 21.11.2009 *.87-205-150-186.adsl.inetia.pl

2
sklepu fruscio w CH w Czeladzi także już nie ma od około dwóch miesięcy...

hagrid 24.02.2010 *.87-204-212-15.ip.netia.com.pl

2

w styczniu zlikwidowali sklep fruscio w Kielcach w pasażu Swiętokrzyskim

włodi 14.03.2010 *.dep20.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Ja wkrótce otwieram sklep fruscio w Pile ok czerwca i na razie z firmą jest ok , trzeba przyznać, że mają atrakcyjny towar, wysoką marżę dla mnie i gwarantują w umowie wyłączność.

pietrobus 14.03.2010 *.94.254.184.20

11
Coś wiecej możesz nam powiedzieć. Jesteśmy,jestem zainteresowany....

moli 07.04.2010 *.aqv214.internetdsl.tpnet.pl

4

A ja wszytskim powiem, że nie jest to wcale rentowny biznes. W Polsce z 4 sklepów został 1. To chyba najlepiej swiadczy o firmie. Jesli ktos chce utopic 200 tys. to polecam marke Fruscio. Fajnych rzezcy mozna poczytac w google, o szefie tej firmy. Polecam

moli 07.04.2010 *.aqv214.internetdsl.tpnet.pl

4

z czterech sklepów został tylko jeden. To chyba wystarczy.

moli2 12.04.2010 *.NAT-1.autocom.pl

1

Sama firma jako taka jest w porzadku. Problemem i to bardzo kosztownym jest polski franczyzodawca. Na chwile obecna nie polecam wspolpracy nikomu. P.S. Zdanie o "partnerze" mozna wyrobic sobie juz po przeczytaniu umowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.