Forum: pozytywne skutki kryzysu 1483

tenisistka 27.08.2009 *.212.244.99.120

1

Pozytywnym skutkiem, jaki może dostarczyć nam kryzys jest lekcja pomysłowości. Jedyne co trzeba zrobić to mieć szerzej otwarte oczy i umysł na nowe rozwiązania. Można oczywiście pójść na łatwiznę i radzić sobie z nim ‘po staremu’, czyli grupowo zwalniać i obniżać wynagrodzenia, pytanie tylko czy raz zapoczątkowane cięcia nie okażą się studnią bez dna. Alternatywnych zmian jest wiele, a mogą one okazać się najlepszą inwestycją. Firma doradztwa biznesowego 4Results radzi:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dobre-praktyki-przedsiebiorstw-czyli-jak-pozytywnie-wykorzystac-kryzys-do-zmian-2006469.html

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.