Forum: Lukas franczyza jakie są warunki współpracy, czy to się opłaca? 1482

jarko 08.09.2009 *.eiz58.internetdsl.tpnet.pl

15
czy ktos moze sie wypowiedzioec na temat  franczyzy  lukas bank planuje otwarcie takiej placowki niewiem czy jest to oplcalne jaka daja prowizje

rumak 09.09.2009 *.194.181.22.6

155

* generalnie * 

tam gdzie interes jest prosty i pewny (powiedzmy) banki otwierają placówki własne.

Jeśli gdzieś wpuszczają franczyzobiorców, to tam, gdzie interes jest hmm mniej pewny - eufemistycznie to ujmując ;-). 

W umowie z bankiem jest się wyjątkowo podrzędnym petentem z zerową siłą rażenia, w praktyce bank robi co chce z zasadami współpracy.

Ale to nie musi oznaczać, że nie da się na tym jakoś zarobić. Czasem nawet nieźle. Ale czasy nie są łatwe. Choć na pewno jeśli otwierać placówkę banku to najlepiej teraz - interes się rozkręci przez miesiąć-dwa (rozkręcic w sensie: uleży na rynku, pracownicy się wdrożą; nie koniecznie: zacznie przynosić fajne zyski), i akurat będzie okres przedświąteczny - kiedy to kredytów trochę się z pewnością sprzeda...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.