Forum do artykułu: ARGO - Grupa trzymająca fikcję

30.03.2003
sieciowy
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Sprawdziłem w wyszukiwarkach "Fifalux": zero wyświetleń, "Ashley" - jakiś artysta czy sportowiec. Jak na kłamstwo to kiepsko pomyślane.

31.03.2003
Antek
*.chomiczowka.net.pl

Ashley, to chyba jakaś pochodna herbaty Tetley:)

31.03.2003
Magda
*.szczecin.sdi.tpnet.pl

Skoro Grupa Argo to fikcja-jak twierdzicie, to dlaczego sie ich obawiacie i marnujecie pierwszą stronę na oczernianie firmy, która praktycznie jeszcze nie istnieje.

31.03.2003
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Franchising jest ciągle nową formą działalności w Polsce. Kiedy brakuje przejrzystości, wielu szarlatanów próbuje zaistnieć na tym rynku. Dlatego naszym obowiązkiem jest krzyczeć "oszust" kiedy ktoś oszukuje.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.