Forum: Nowa oferta franczyzy w gastronomii 1482

SZWEJK 13.09.2009 *.inet20909ng-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

3

Witam wszystkich, przygotowuję ofertę franczyzy z obszaru gastronomii , od lat doskonale funkcjonujący pomysł , chciałbym jednak aby stał sięon nie tylko \\\\\\\\\\\\\\\"oferą\\\\\\\\\\\\\\\" lecz systemem w którym obie strony zajdują pełną satysfakcje (pomijam oczywiście satysfakcję finansową).

Jeżeli możecie napiszcie proszę co waszym zdaniem decyduje o atrakcyjnści systemu dla biorcy, ..

Szwejk

rumak 13.09.2009 *.194.181.22.6

155
hmm satysfakcja finansowa to jednak podstawa :-&.

iks 14.09.2009 *.aaug242.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Nie sądzisz rumak, że to kolejna incjatywa typu: "mam pomysła"?... A swoją drogą, jak wielu naiwniaków sądzi, że znajdzie głupszych od siebie... 

rumak 14.09.2009 *.194.181.22.6

155

nie wiem. nie posunąłbym się do takich insynuacji.

Wolę być podejrzliwy, ale nie wykluczać, że interes jest dobry finansowo, a ktoś, tko chce stworzyć sieć pyta o to, co JESZCZE poza kasą byłoby ważne dla franczyzobiorców.

No i można wymyślać różne blah-blah, ale realnia są takie, że za dobrą kasę można wiele znieść, a dobrej kasy z interesu nie zastąpi NIC. 

Choć oczywiście są ludzi już bogaci, którzy dla radości tworzenia fajnego interesu mogą do tego dokładać - płacić za rozrywkę. No ale większość z nas rozrywa się w innych okolicznościach przyrody, a pracuje/prowadzi biznes głównie dla kasy. Inne aspekty to dodatek.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.