Forum: GE Money Bank - kiedy najlepiej zainwestować 1475

Damian 15.09.2009 *.dxy26.internetdsl.tpnet.pl

7
Witam! Zbieram informacje na temat współpracy z GE a teraz chyba BPH! Jaka współpraca, jakie możliwości zarobkowe itd......

posrednikkredytowy.com 13.10.2009 *.www2.intra.koncept.pl

9
Teraz to daj sobie spokój z tą inwestycja bo będziesz tak żałował jak nasi znajomi, którzy prowadzą lub prowadzili oddziały GE. Oczywiscie są osoby, które żyją z tego nieźle ale to przeważnie ludzie, którzy wczesniej przez lata prowadzili placówki pośrednictwa kredytowego i skupiali się na ofercie GE.

brenda 14.10.2009 *.host-89-228-254-151.olsztyn.mm.pl

21
do pośrednika kredytowego, z tym wstrzymaniem się to masz na myśli tylko z GE czy wogóle z placówką bankową? czy wiesz może jak wygląga franczyza w pekao sa, aliorze lub eurobanku? a może ktoś inny wie czy warto otworzyć któryś z banków?

posrednikkredytowy.com 15.10.2009 *.www2.intra.koncept.pl

9

brenda: teraz z każdym.

Z placówką poczekaj do końca roku i jezeli od nowego się poprawi to o tym myśl a jeżeli nie to daj sobei spokój - naprawdę szkoda pieniędzy na ten biznes a wiem co mówię bo siedze w nim 8 lat i zaczyna się dokładac nie małe pieniądze. Poszukaj w sieci innych for tematycznych a zobaczysz jakie są opinie na temat branży finansowej.

brenda 15.10.2009 *.host-89-228-254-151.olsztyn.mm.pl

21
wiem, też siedze w tym 10 lat, w tym 1,5 roku prowadziłam placówkę bankową i na początku roku dokładadałam po 20 tys. miesięcznie.... mam sporo znajomości w tej branży i robiłam teraz wywiad w kilku bankach w oddziałach własnych i wśród pośredników i już prawie wszyscy sa zadowoleni, szukałam jeszcze potwierdzenia w sieci u osób prowadzących placówkę fanczyzową.

exge 09.11.2009 *.188.33.96.113

1

GE to raczej bym odradzał. Do końca roku ma dojść do połączenia z BPH i GEMB formalnie przestanie istnieć. BPH od kilku kwartałów generuje tylko straty, a w ujęciu rocznym mają wykazać zysk. To jest możliwe tylko pod warunkiem wypracowania przez GE zysku większego od staraty BPH = zaciskanie pasa i szukanie pieniędzy na fuzję gdzie tylko się da. Dodatkowo GE ma słabą jakość portwela więc tam zamiast myśleć komu dać kredyt skupiają się na tym jak zrobić żeby nie porzyczać. Jeśli więć w twojej okolicy nie ma placówek ani GEMB ani BPH to raczej sugeruję wybrać się do BPH.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.