Forum: franchising czy blef?

30.03.2003
mega
*.torun.sdi.tpnet.pl

Dlaczego znana firma odzieżowa For You istnieje w katalogu firm franczyzowych, skoro nie chce nawiązać współpracy z franczyzobiorcą? Mieszkam w Toruniu, nie mam w tym mieście ani jednego sklepu For You. Posiadam środki na inwestycję tego typu. Kilkakrotnie kontaktowałam się z siedzibą firmy w Baranowie,lecz do współpracy For You nie jest chętne.Dlaczego??????????

30.03.2003
dr No
*.waw.pl

A nie powiedzieli?

04.06.2003
Odessa
*.eimg.pl

Firma STOFARB także nie jest zainteresowana nowymi biorcami. Mimo, że posiadam sklep 400m2, doświadczenie i środki. Ponad to Panienka odbierająca telefony nie zna mapy Polski !!! I jest totalnie niekompetentna. Odradzam firmę, bo można trwale zrazić się do franchisingu

06.06.2003
Dawca
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Często mimo najlepszych chęci nie można przyjąć nowego biorcy, np. moja sieć uwzględnia odległość do innych sklepów oraz wyniki osiągane przez innych biorców.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.