Forum: Sklep na licencji Butik New Your Style - moda 114

kobra11 12.10.2010 *.user-109-243-174-253.play-internet.pl

4
Wiem że piszę trochę nie w czasie , ale szczerze odradzam współpracę z firmą butik.Powiem krótko i na temat trzymajcie się z daleka od tego bo będziecie gorzko żałować.

pati 30.01.2011 *.eqf146.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam!
Mam pieniądze do zainwestowania, chcę otworzyć swój pierwszy biznes i pomyślałam o sklepie na licencji Butik.
Czy ktoś mógłby mi napisać, jakie są dochody miesięczne, czego się spodziewać? Czy to się opłaca? Jak wygląda współpraca z franczyzodawcą?
Czytałam stare wpisy, ale czekam na aktualne informacje :)

zaza 07.02.2011 *.87-207-79-242.dynamic.chello.pl

1

Witam Pati,

Jeżeli jesteś nadal zainteresowana inforamcjami na temat współpracy z siecią Butik, chętnie pomogę

wind33 05.03.2011 *.adod135.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Bardzo proszę o opinie odnośnie franczyzy Butik. Warto 0tworzyć w galerii handlowej gdzie koszty są ogromne? Mam spore obawy i boję się wpakować na minę!

Frank 24.03.2011 *.aem93.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

wind, każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie

co to znaczy że koszty są ogromne? co to za galeria, jej powierzchnia? konkurencja dla marki w galerii? wielkość miasta? ile jest galerii w mieście? lokal developerski czy z odzysku? i parę jeszcze ważnych kwestii ale na początek podaj te informacje

mabo 26.03.2011 *.host-84-241-134-237.dsl.introweb.nl

1
Witam wszystkich. Jestem zainteresowany otwarciem sklepu Butik. Jeśli ktoś posiada doświadczenia ze współpracą z tą firmą na zasadzie umowy franczyzowej bardzo proszę o informacje. Dziękuę.

BEA 07.07.2011 *.public-gprs84960.centertel.pl

1
Witam mam lokal ok 60 m lokal super z piękną witryną tylko odświerzyć i własną działalność. Miasto liczy ok 35 tyś. Szukam informacji konkretnych na temat kosztów zwiaznych z współpracą z butikiem. nadmieniam, że jeden taki sklep u nas już jest. W innym miejscu, inna lokalizacja w mieście. Pełno ludzi wiecznie. Proszę o informację na kunik1@op.pl. Jak nie butik to może pomysł na coś innego, ale proszę o konkretne kwoty licencji itp.

Iza Szabłowska 07.01.2016 *.abxs120.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby posiadające doświadczenie z firmą butik. Dobre i złe. Rozważam nawiązanie współpracy.
Pozdrawiam! :-)
szablowska.iza@gmail.com

4k 27.06.2016 *.157.25.166.234

4

Ostrzegam przed firmą Trend &Fashion Group- właścicielem sklepów Butik. Nie podpisujecie z nimi umowy, ponieważ ja i właściciele innych kilkudziesięciu sklepów w Polsce przez ich umyślne działania zostaliśmy doprowadzeni do ruiny finansowej.

Pozdrawiam

nordyk 01.07.2016 *.public-gprs404182.centertel.pl

1

Potwiedzam poprzednią wypowiedź, chcesz stracić wszystko co posiadasz i zadłużyć się do końca życia to nawiąż współprace z firmą Trend Fashin Group czyli Butik. Zanim podpiszesz umowę wszystko wygląda pięknie obiecują złote góry. Po podpisania nie masz już nic do powiedzenia dostajesz towar z bazaru, nie zarobisz nawet na czysz a koszty cię zjedzą i nie licz na towar który mają w sklepie internetowym, dostaniesz tylko resztki albo w cenie wyższej niz w internecie. Prowadziłem taki sklep staciłem zdrowie i dużo pieniędzy absotunie odradzam.

frankowicz43 15.07.2016 *.z-connecto-r.static.3s.pl

8

Jakie sa opłaty przy prowadzeniu takiego butiku?

Alina Nowak 05.10.2016 *.89.230.34.75

1

Witam. Zbieramy osoby chętne do wzięcia udziału w programie UWAGA na temat tej firmy Możliwość zachowania anonimowości kontakt pod telefonem 539 902 057 ROWNIEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA PRZEZ TE FIRME!!!!!

soundofsilence 03.12.2016 *.pD9F72250.dip0.t-ipconnect.de

1

Z miłą chęcią wypowiedziałbym się o tym co myślę o kubusiu właścicielu który zastanawiał się co rok jakiego jaguara kupić z "zarobionych" pieniedzy. Niestety nie zwróci mi to środków jakie zainwestowałem. Butik jako "marka" nigdy nie istaniał, a co wiecej teraz zaczyna kojarzyć się z chińską SZMATĄ co jest faktem. Pare lat temu para "głów" wymyśliła podmarkę "rue paris" - elegancko czy "forever pink" - młodzieżowo i pare innych. W efekcie nie przyniosło to zysków franczyzobiorcom bo elegancja nie szła w parze z jakością gdzie ceny towau były wygórowane, a młodzieżówka zawsze była o rok-dwa do tyłu. Dziś oceniając, grupa T&F chwyta się byle czego, importują z chin ostatnie kontenery fila (i znanych marek) etc. szczerze wątpie w autentyczność tych towarów która jest pewnie dostępna tylko online, co mówi samo za siebie. Dziś więcej jest warty chiński "my friend" z aliexpress niż siedziba zbudowana z 2 kontenerów na Kuropatwach 1 pod Piasecznem. Chcesz żyć spokojnie, to zapomnij o T&F group, a jak już jesteś zdeterminowany-a na współpracę to postaraj się porozmawiać z właścicielem firmy. Powodzenia!

spozywczakzaba 04.01.2017 *.gw-czddw-nat.multi-net.eu

1

Dzien dobry.

Zasięgnęłam informacji o franczyzie sklepów typu outlet w sieci I like ..mam umowę franczyzową do wglądu. Z mojego rozeznania w temacie franczyz (prowadziłam taką działalność..) podpisanie takiej umowy i koszty prowadzenia owego outletu , to absolutnie niekorzystny krok finansowy.

Wsparcie żadne. Rozliczenie zysku- miesięczne dla franczyzobiorcy, systematyczne odprowadzanie utargu- pełnego. Niewielki wpływ,niemal zaden na stan zatowarowania. Praca katorżnicza jak we wszystkich tego typu sieciówkach. Jakość towaru pozostawiająca wiele do życzenia. Nakład finansowy na wyposażenie niby nie ogromny lecz nie jakiś maleńki ale złodziejski system odzyskiwania tegoż dopasowania sklepu w momencie odstąpienia od umowy franczyzowej. Mnóstwo zabezpieczeń interesów franczyzodawcy, słaba możliwość negocjacji zabepieczenia franczyzobiorcy.

Niestety, nie mogę się pochwalić wiedzą jak funkcjonuje taki outlet I like ale z tych danych, które wyciągnęłam wynika, że raczej będzie to strata niż zysk. Uwiązanie się umową na okres dłuższy nie rokuje lepiej a z tego co wiem i tak funkcjonują umowy roczne.. Zatem ja osobiście nie wchodzę i zdecydowanie odradzam.

Ale jestem ciekawa doświadczeń na tym polu więc chętnie poczytam..

Kajamaja 24.08.2017 *.apn-31-1-155-219.dynamic.gprs.plus.pl

49

Stacjonarnych Butików to już właściwie nie widać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.