Forum: Gruby Benek - co sądzicie o tym koncepcie?

30.07.2014
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piszesz w tym temacie 3 raz od 2012 roku . Jaki w tym cel ?Mialem ( nie) przyjemność prowadzić ten biznes i radzę omijać go szerokim łukiem. Gruby Benek może podać sobie rękę z Biesiadowem ( to po przeczytaniu tematu Biesiadowa ) jeżeli chodzi o wyzysk związany z centralnym zaopatrzeniem, karami a w późniejszym etapie sprawami sądowymi. 

30.07.2014
wypowiedzi: 30
*.83.30.202

Dziękuję za odpowiedź,

od dłuższego czasu monitoruje rynek różnych konceptów franczyzowych, dlatego moje pytanie w tym wątku. Z niektórymi sieciami jest niestety tak, iż na początku rozwoju, w celu zdobycia potencjalnej bazy franczyzobiorców, oferują bardzo dobre warunki współpracy, stosunkowo wysokie marże, itp. W miarę rozwoju sieci wymogi wobec franczyzobiorców rosną, natomiast wsparcie centrali staję się mało odczuwalne...

W moim mieście nie ma punktu "Gruby Benek", dlatego zastanawiałem się, jak wygląda z nimi współpraca oraz generalnie rozwój tej sieci pizzerii? Liczba punktów, z tego co mi się wydaje, uległa zmniejszeniu w ostatnich dwóch latach.

Pozdrawiam!

30.07.2014
wypowiedzi: 351
*.telbeskid.com.pl

Panowie bo na cholerę Wam franczyza w pizzerii ?? Jakie to wiodące marki w tym biznesie są te Biesiadowo czy Gruby Benek, czy każda inna z pizzerii szukająca tutaj jeleni na franczyzobiorców. W gastronomii fastfoodowej marką to jest McDonalds, KFC czy Burger King, ale nie jakieś podrzędne pizzeryjki. Otwierasz loka pod własnym szyldem i cała sztuka

09.07.2015
wypowiedź: 1
*.191.132.18

Mój wujek ma pizzerię pod marką Grubego Benka już od kilku lat i bardzo sobie chwali współpracę. Już niedługo pod Łodzią z rodziną wspólnie otwieramy też sami pizzerię. :) Najlepiej o szczegóły współpracy i warunki zapytań bezpośrednio właścicieli marki, bo na przestrzeni lat sporo się pozmieniało (na lepsze!) w kwestiach finansowych. http://franczyza.grubybenek.pl/ :)

10.07.2015
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam . Miałem " nie- przyjemność " współpracować z tą firmą . Powiem, że była to nagorsza życiowa decyzja jaką podjąłem. Firma nastawiona na zysk - ale tylko i wyłącznie swój  oraz podmitów współpracujących . Kary sypały się za wszsystko - taka metoda dorabiania .  Współpraca skończyła się dość szybko - spprawyu sądowe ciągnęły się ze dwa lata . Teraz jestem szczęśliwym cżłowiekem nie nmająć z nimmi nic do czynienia . 

Jeżeli ktoś che więcej info - proszę pisać na priv . 

Pozrawiam 

05.10.2015
wypowiedzi: 7
*.dynamic.gprs.plus.pl

OFERTA DLA PIZZERII! Mozzarella 100% za 9,99zł za kg!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

https://horecalink.pl/

12.01.2018
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pizzeria nie jest łatwym biznesem, jak każda gastronomia, ale można zarobić. Ważne by się odpowiednio do tego zabrać, czyli znaleźć dobry lokal, fajnie go urządzić, mieć sprawny personel itp. Są firmy, które kompleksowo to robią dla ludzi, którzy chcą mieć restauracje, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, nie znają się na pozwoleniach, technologii i umowach. Jeśli ktoś chce wejść do sieci niech się skonsultuje z kimś kto zwróci uwagę na zapisy w umowie franczyzowej i umowie najmu. Polecam Qubaturę http://qubatura.com/o-nas/. Zajmują się też rozwojem sieci we franczyzie, gdyby ktoś chciał samemu budować markę.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.