Forum o artykule: Stollar w katalogu firm 1484

maro 31.03.2003 *.pa211.buczkowice.sdi.tpnet.pl

Widzę, że mamy do czynienia z kolejną precyzyjna ofertą "główna trasa" , "podstawowa wiedza o drewnie", " niewielka suma pieniędzy". Po co pchać się w kooperację z kimś kto tak zachęca do wspolpracy. Ludzie zacznijcie działać profesjonalnie!

Marcin 31.03.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Niezgadzam się - pojęcia te są precyzyjne. Każdy wie co to głóna trasa dojazdowa. A może oczekujesz, że franczyzodawca powie, że kwota inwestycji wynosi 86 342,42 zł?
Przecież to jest jasne, że ostatecznie kwota zależy od wielu czynników (np. stan techniczny lokalu).

adam 17.05.2003 *.pa109.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl

Nie masz racji.Kwota powinna być podana.Jeżeli ktoś daje "sposób na życie" to nie powinien mówić iż jest to sposób " mniej więcej....-takie określenia znaczą tyle ,że tego sposobu poprostu nie opracował!!!Wszystkie te ogłoszenia są bardzo ogólnikowe - a co za tym idzie poprostu nie prawdziwe!!!Pozdrawiam.adam.

MIREK 01.03.2004 *.proxy2.tkdami.net

Informuję, że w/w firma od dnia 08 kwietnia 2003 r. znajduje się w stanie upadłości.
Sędzia Komisarz: Ewa Dominowska
Syndyk: Michał Rubczewski
Mój komentarz: WSTYD DLA PORTALU

Redakcja 01.03.2004 *.www.profitsystem.pl

262
Informujemy, że Stollar Systemy Okienne Sp. z o.o. nie są w upadłości (zgodnie z KRS). W upadłości musi być inna spółka o podobnej nazwie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.