Forum: Jajakobyły 1484

Domek 25.09.2009 *.host-89-167-74-50.nplay.net.pl

11
Jestem byłym ajentem tej sieci. Po okresie 1,5 roku pracy dla Żabki. Mogę stwierdzić kilka faktów. Po pierwsze przedsięwzięcie to pozbawione jest podstaw ekonomicznych. Niska marża nie jest w stanie pokryć kosztów działalności nie mówiąc o uzyskaniu godziwego zysku.
Po drugie nie stwierdziłem po stronie Żabki żadnych uchybień w obiegu dokumentów. Od strony księgowej wszystko jest OK. Po trzecie Żabka wykorzystuje dziurę w ustawie o zatrudnieniu osób znaną w latach 90 tzw \\\"samozatrudnienie\\\" wymuszona forma przez pracodawcy dająca korzyść Żabce. Odpadają sprawy pracownicze i koszt pracy jest bardzo niski, ponieważ ajent pracuje całą rodziną za gratis.
Konkluzja jest następująca, kto nie zapozna się z informacjami zawartymi na forum www.ajenci.fora.pl wpadnie w pułapkę działającą od wielu lat w sposób perfekcyjny. Forum to zawiera aktualne informacje o działalności tej firmy. Proszę nie sugerować się niektórymi wypowiedziami na forum. Mamy demokrację tak więc wypowiedzi są różne...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.