Forum: Otwarcie salonu jednego z operatorów sieci komórkowych, kiedy to sie opłaca? 1475

Droso 29.09.2009 *.195-246-224-43.netpark.pl

2

Witam!

Jestem w trakcie  prowadzenia negocjacji w sprawie wynajmu lokalu o powierzchni powyżej 70m2, gdzie powierzchnia salonu sprzedaży to 35m2. Lokal znajduje sie w centrum miasta, gdzie jest powyżej 100 tysiecy mieszkańców. Czynsz ma wynosić 4100 złotych. Myślę nad otwarciem salonu jednego z operatorów sieci komórkowych(Orange, Era, Plus, Play).W odległości około kilometra znajdują się salony Orange, Plus, Era, nie ma salonu Play. Piszę z zapytaniem czy przy takich kosztach wynajmu lokalu opłaca sie prowadzić salon jednego  z operatorów sieci komórkowych? Pozdrawiam.

MiWi 29.09.2009 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

164
Wpierw pogadaj z przedstawicielami sieci - może w Twoim mieście nie planują kolejnych salonów.

Droso 30.09.2009 *.195-246-224-43.netpark.pl

2
Chciałbym się dowiedzieć jakie są realne zarobki przy prowadzeniu takiej działalności nie chcę, żeby się okazało że wystarczy mi ledwo na pokrycie miesięcznych kosztów. Lepiej jest się spytać ludzi, którzy mają doświadczenie w tej sprawie, a nie opierać się tylko na słowach przedstawiciela, który mydli oczy. Miejsce zaprezentowałem i zostało zaakceptowane.Pozdrawiam

e-fuuj 11.10.2009 *.6-137-251-94.net.stream.pl

3

wiesz nie da sie okreslic zarobku bo to głównie zależy od Ciebie i pracowników od lokalu itp.. Jak masz dar do przekonywania i potrafisz sprzedcac telefon z niszowy z najwyzszym abonamentem to zarobisz dobrze :) A z kim rozmawiales z Playa?

PS. nie wiecie dlaczego Jamatel, abitel oddaja swoje salony? 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.