Forum: Wielkie problemy ze Snazee 1483

grapek 15.10.2009 *.91.189.28.134

11
Witam, czy ktoś współpracuje z nimi i został oszukany (nie dostawał obiecanych towarów, prawie wcale materiałów marketingowych, o opiekunach sklepu nie wspomne). I po utrzymywaniu sklepu z ich logiem(czyli ponoszeniu strat za utrzymywanie pracowników lokalu itd.) nagle chcą rozwiązać umowę jak gdyby nigdy nic. Jeśli są takie osoby proszę o kontakt na maila: grapek@gmail.com. A jeśli ktoś zastanawia się nad otworzeniem sklepu z ich logiem to stanowczo odradzam, Szczegóły dla zainteresowanych na podany wyżej mail.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.