Forum: Myjnia samochodowa z dojazdem do klienta? - usługi dla konsumentów 46

bastion 28.01.2011 *.truckcentrum.pl

1

Co myślicie o tych maszynach? pytam tu konkretnie o firmę Manara Group, mają oni sporo myjek parowych, jedne całkowicie elektryczne a inne na dieselka. 

Mi się podoba Nebraska bo jest lekka i ma opcję używania detergentu. No i do tego odkurzacz żeby świadczyć kompleksowe usługi :) http://www.youtube.com/user/ManaraGroupVideo#p/u/2/HWIMCnN7U4o

danyboy 01.02.2011 *.92.26.79.184

3
Sam chcialbym dowiedziec sie cos u tej firmie, ktos posiada albo sprawdzal ta myjke?

trader1977 22.02.2011 *.89-79-164-143.dynamic.chello.pl

1

Do takiego interesu nie potrzeba Tobie franczyzy. 3 lata temu zaczęłem taką działalność bez żadnego przygotowania, technologię poznałem dzięki jakiemuś forum.

Kupujesz ekstraktor, przedłużacz, odkurzacz, jakąś chemie-doradzą ci w sklepie, zamawiasz ulotki i zaczynasz. Oczywiście sprzet profesjonalny bo pracy będzie dużo.

Ale i tak są to groszowe sprawy, i samochód, praktycznie dowolny z małym silnikiem bo bedziesz sporo jezdził po miescie.

Interes idzie praktycznie od pierwszego dnia, jeśli jesteś solidny, i uczciwy to zrobisz duze wrażenie na klientach. ientow musisz zdobyc osobiscie, ale pożniej ruszy lawina.

Sam jeden jestes w stanie zrobic 3-4 auta dziennie ale to szybko cie to wykonczy.

schatzi 07.05.2011 *.public-gprs33541.centertel.pl

1
Jeśli chcesz się czegoś dowiedziec o Manara Group to zapytaj Bastiona. On przecież jest dystrybutorem tych myjek.

Twoj_biz_pl 18.05.2011 *.adne134.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
To akurat racja,sam pomysł na biznes jest bardzo dobry,ale poczatkowo nie licz na jakieś kokosy. Poza tym to ogromny wysiłek i zmęczenie,taka praca nei należy do lekkich i łatwych. Do tego dochodza koszty dojazdu do klienta.

barca1313 04.07.2011 *.109-207-49-122.ronus.pl

1
Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy SteamArt?

qwe123 06.07.2011 *.gdq42.internetdsl.tpnet.pl

1
kilka miesięcy temu kupiłem u nich maszynę do czyszczenia parą i korzystając z niej rozpocząłem prowadzenie własnej myjni parowej. Dość przyjemna firma i co zasługuje na uwagę pozytywna i komunikatywna ekipa tam pracuje. Minus to ich lokalizacja pod Poznaniem - ciężko tam trafić... no i w moim przypadku musiałem jeschać ponad 300 km żeby się z nimi spotkać i zobaczyć możliwości jakie daje mycie parą. Myślę że jako największa sieć franczyzowa mobilnych myjni parowych w Polsce SteamArt powinien zadbać o klienta i dojeżdżać do niego z prezentacją:)

vika96 17.03.2013 *.89-79-255-101.dynamic.chello.pl

15

ecomyjnia.pl

najlepsze rozwiazanie w temacie mycia parowego

robpert 20.03.2013 *.212.244.185.30

11

Takie mycie parą jest skuteczniejsze od normalnego mycia w myjni?

vika96 24.03.2013 *.89-79-255-101.dynamic.chello.pl

15

zastosowane w odpowiedni sposób ,zdecydowanie jest dokładniejsze

hektor 23.04.2013 *.dwn60.neoplus.adsl.tpnet.pl

9

No ja mogę potwierdzić

mam maszyny z ecomyjnia.pl , wspólpracuję z nimi w ramach franczyzy od kilku mieisęcy i na razie tylko chwalić

Dobra maszyna potrafi wiele, dobry biznes mozna powiedzieć

alex33 31.05.2013 *.apn-46-76-5-20.dynamic.gprs.plus.pl

12

Jestem miesiąc po założeniu takiej działalności. Z pośród wszystkich ofert zdecydowałem się na firmę Greenasteam, ze względu na wysokiej jakości sprzęt i pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności. Pracy jest dużo, więc lekko nie jest, ale ja jestme zadowolony. Przynajmniej się nie nudzę i mam szanse spłacić szybko sprzęt, który wziąłem w leasing. Myślę, że na to będzie nowa jakość na rynku pielęgnacji samochodów.

SCH 08.08.2013 *.abty161.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam, zastanawiam się nad otwarciem myjni mobilnej, i stąd moje pytanie czy w miejscowościach o liczbie ludności ok 15tyś jest szansa na taki biznes?

alex33 09.08.2013 *.apn-31-2-69-65.dynamic.gprs.plus.pl

12

Moim zdaniem liczba mieszkańców nie ma znaczenia, bo przecież nie musisz ograniczać się tylko do jednego miasta, tak samo jak nie musisz ograniczać się tylko do motoryzacji. Prowadzę ten biznes na sprzęcie Optima i zgłasza się do mnie wielu zarządców administracyjnych, żeby wyszczyścić im obiekty. To jest ta wartość, której się nie spodziewałem, a która daje też całkiem dobrych dochód.

georgio 26.08.2013 *.btz85.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Chciałem spytać kolegów o opinie na temat kosmetyków samochodowych VULCANET i tych myjni parowych http://detailking.pl/strona/myjnie-parowe

co byście z tego doradzili ?

Mam warsztat samochodowy , chciałem rozszerzyć działąlność o mycie aut i pranie tapicerki

juventinio2603 27.08.2013 *.178-37-11-5.adsl.inetia.pl

59

Jakbyś chciał poszerzyć zakres usług o naprawę tapicerek skórzanych to mogę pomóc. Pisz lub dzwoń jeśli jesteś zainteresowany ccad@o2.pl 605 544 327

Marek1980 29.10.2013 *.89-79-255-101.dynamic.chello.pl

4

ecomyjnia i detailking mają te same maszyny Astry i Menikini.Jam mam tuningowaną Astrę ;) od nich

robpert 12.01.2014 *.apn-31-2-6-163.dynamic.gprs.plus.pl

11
Ok, mamy środek sezonu błotno-deszczowego, lada dzień dojdzie śnieg, więc ruch będzie większy. Zastanaiwam się nad wejściem w Premo, ponoć dość wydajne kosmetyki, a teraz włałnie wydajności mi trzeba.

Grzegg 23.01.2014 *.apn-46-169-65-174.dynamic.gprs.plus.pl

8
U mnie w okolicy akurat ten temat jest dosyć obstawiony, nawet sąsiad ma taki biznes.Sam się zastanawiałem czy to faktycznie opłacalne.

Arek89 26.01.2014 *.ajc194.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Po przeczytaniu wątku zdecydowałem się dodać opinię odnośnie firmy SteamArt z Puszczykowa..... Jako absolwent uczleni wyższej i braku perpektyw na zatrudnienie na jakichś "życiowych" warunkach szukałem możliwości otwarcia swojego biznesu. Latając po sieci trafiłem na www osnośnie systemów franczyzowych. Więksoszść propozycji niestety odpada ze względu na finanse i mozliwości młodej osoby, a moje zainteresowanie wzbudziła myjna parowa jako nowość na rynku pry czym nakłady nie muszą być olbrzymie. Warunki wydaały się spoko i zacząłem chodzić wokół tematu. Po zapoznaniu się z materiałami zdecydoeałem się na spotkanie gdzie odniosłem bardzo pozytywne wrażenie, fajni ludzie, którzy przy doborze sprzętu sprowadzają nieco na ziemie i otwierają oczy na pewne kwestie..... Po spotkaniu obdzwoniłem kilka jednostek działających pod ich szyldem żeby dowiedziec się jak to wszsytko wygląda w zyciu codziennymi- a nie jak oni mówią na spotkaniu i opinie na temat późniejszej współpracy były pozytywne.....Jednostka nie jest wyuposzczona samopas tylko zawsze ma mozliwosc konsultacji z firma.... Jeśli wszysstko pójdzie zgodnie z planem już niedługo wyjazdę na ulicę swoją mobilną jednostką !!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.