Forum: Myjnia samochodowa z dojazdem do klienta? - usługi dla konsumentów 46

coinmaster 20.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

14

Jakoś nie wyobrażam sobie myjni z dojazdem do klienta - co czyścić na parkingu pod blokiem auto - obok ulica przejeżdzają samochody, nie da się spokojnie przejść, ani zaparkować. Chyba mniej roboty jest jak człowiek do zwykłej myjni podjedzie.

Czarna Wdowka 18.09.2015 *.abvd107.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Myślę, że taka myjnia jest bardzo opłacalna. Ostatnio sama korzystałam z podobnej, a konkretniej i czekając chwileczkę na auto rozmawiałam z panami, mówili,że mają mnóstwo pracy i być może będą rozszerzać działalność. Para to swietne rozwiązanie dla alergikó a ich jest coraz więcej przecież.

Pola Hajko 29.02.2016 *.87-206-7-88.dynamic.chello.pl

1

W zależności jaką ofertę zaproponujesz dla klientów. Ostatnio korzystałam z usług Ecomyjni z Krakowa i jestem bardzo zadowolona z efektu. Korzystają z nowej metody parowej do czyszczenia tapicerek skórzanych i welurowych. Dzięki temu tapicerki szybko schnął a niechciany zapach znika. Ta metoda wyróżnia ich wśród innych myjni. Dlatego najlepiej mieć fajny pomysł na biznes;)

Anita Monika Sumisz 24.03.2016 *.89-190-89-253.nsyspolska.pl

8

Ja się zastanawiam wraz z mężem nad www.ecomyjnia.pl i w sumie już w 90% jesteśmy na tak. Fajna sprawa i do tego otwarcie myjni pod kauflandem to koło 3.000 zł, a więc nie jest tak dużo. Może macie jakieś doświadczenia jak to działa? W sezonie możnaby świetnie zarobić i szybko by się zwróciła ta zainwestowana kasa.

Anita Monika Sumisz 01.04.2016 *.89-190-89-253.nsyspolska.pl

8

Mój mąż też się zastanawia nad myjnią. Inspiracje zaczerpnął w Krakowie na ulicy Kościuszki, ponieważ jest tam fajna, szybka i dokładna myjnia www.myjniakrakow.com Mają duże branie i widzę sama, że interes kwitnie. Takie myjnie z dojazdem to już od 3000zł można otworzyć, a tak przynajmniej słyszałam.

Marek39 21.10.2016 *.apn-31-0-43-12.dynamic.gprs.plus.pl

29

Taki biznes to świetny pomysł :)

pareko 23.01.2017 *.public-gprs393819.centertel.pl

1

Wszystkim zainteresowanym otwarciem mobilnej myjni parowej ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z ECOMUJNIĄ KATOWICE. Brak profesjonalizmu. Wszystko dobrze do momentu zakupu maszyn. Później to już brak słów.

MaciekJ 23.01.2017 *.109241206199.gdansk.vectranet.pl

5

Uważam, że taka myjnia z dojazdem do klienta to całkiem dobry pomysł na biznes. Klient oszczędza czas na dojazd do myjni, a świadczący usługę nie musi posiadać lub wynajmować pomieszczenia. Problemem może być to, że nie wszędzie można myć samochód pod chmórką.

lolek100 26.07.2017 *.nat-185-157-12-73.fiberway.pl

146

Trochę bez sensu mi się wydaej ten pomysł. Nie wszędzie można myc auto, to raz. Poza tym nie wiem, często korzystacie z myjni? Ja maksymalnie raz na pół roku, jeżdżę sobie do sprawdzonego lakiernika Pietrzyckiego, tam mam mycie w cenie konserwacji i to mi wystarczy :)

Pamela 04.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

A to ciekawe! Nie spotkałam się jeszcze z taką formą myjni. Bardzo mnie to zaintrygowało.

Justynaho 29.12.2017 *.CMPC-084-205-031-232.CNet.Gawex.PL

1

Witam, posiadam w leasingu nieco ponad roczne maszyny oraz auto Mobilnej Myjni Parowej. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, chciałby ktoś nabyć proszę o kontakt tel. 537 721 707.

Hubertus 13.10.2020 *.user-5-173-250-213.play-internet.pl

1
Pewnie, że to dobry biznes. Wiadomo, że trzeba konsekwencji no i na początku sporo zaangażowania. Sprzęt nie jest tani (jeżeli mówimy o takim dobry) ale zawsze możesz wziąć na raty (np. w Greensteam mają Optimę na raty). Ja właśnie od w/w firmy biorę już drugie urządzenie – dają pełne wsparcie na swoje produkty i to sobie cenię. Po za tym nigdy nie miałem problemu z Optimą. Robię tylko przeglądy i okresowe serwisy – wszystko śmiga aż miło. Poczytaj sobie o nich – w mojej ocenie chyba najlepsza propozycja na rynku.

olsen22 30.03.2022 *.ip-188-127-24-170.ennet.pl

1
Znajomi z Myjnia samochodowa Warszawa przyjeżdżają do mnie za małą dopłatą. Myślę, że jeśli zapytasz to i przyjadą do cb

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.