Forum: Star Finance nowa marka Gold Finance - finanse i bankowość 106

thestructor 13.01.2010 *.staticline18453.toya.net.pl

10
nikt cie nie zapytał bo lud nie jest taki tępy i wie o co chodzi :-)

obiektywny komentator 13.01.2010 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

doradco no tak bajeczki twoja nadają się iście do przedszkola

wszyscy mają mniej ale Ty za to, że z kimś klocki układałeś i wspólnie uczyłeś się o Ali co ma kota dostałes więcej niż przewidują bankowe standardy

No uśmiałem się przed snem ... do łez

Qark 14.01.2010 *.ip-89-174-10-96.ibd.gtsenergis.pl

55

Po pierwsze to Panie Pośredniku Hipoteczny porównaj sobie ofertę „Twojego Banku” np. z ofertą hipoteki BZ WBK a potem zacznij zajmować się „doradzaniem” !:)

Doradca Hipoteczny 14.01.2010 *.188.33.45.100

16

Wiesz co , obiektywny - resztkami sił się powstrzymuję, żeby nie napisać dosadnie tu na forum, co sadzę o Twojej wiedzy... Nie powołuj się na standardy bankowe, skoro nie masz pojęcia o nich! Serce Cię boli, że nagle dowiedziałeś się, że jest bank w którym można zarabiać łącznie nawet ok 6% na hipotece?! Przerasta to Twoją percepcję, prawda? Po adresie IP widzę, że masz coś wspólnego z Beskidami - to w pewien sposób tłumaczyłoby Twoją nieświadomość w temacie.... Jak chcesz wiedzieć, co to za bank, to Łukasz już wie, prawda Łukasz? ;)

Wyśpij się obiektywny, bo widać, że klimat południowej Polski za bardzo Ci nie służy i jesli faktycznie działasz w branży finansowej, to masz marne o niej pojęcie... A jak się już wyśpisz, to poszukaj banku z żółto-czarnym logo. A jak juz znajdziesz ten bank, to poszukaj pierwszego lepszego doradcy z tego banku i zapytaj, czy nie chciałby z toba współpracować. Może wtedy zrozumiesz, jakie pierdoły tu pisałeś i w jakiej nieświadomości do tej pory żyłeś... :)

Pozdrawiam!

Doradca Hipoteczny 14.01.2010 *.188.33.45.100

16

Quark - a Ty co chcesz mi udowodnić? Też się nie wyspałeś? ;)

Wiesz, zrobiłem kilka konsolidacji klientom, którzy najpierw poszli do WBK. Skończyło się na tym, że poszli, bo WBK nie lubi takich kredytów... Podobnie jak 90% banków w Polsce, rozumiesz? Klient, który "gotuje się" z gotówkami i zapętlił się z ratami nie patrzy na logo banku i cenę kredytu, tylko rozpaczliwie szuka pomocy. Na szczęście był w 2009 roku bank, który nie odwrócił sie plecami do klientówi, kiedy kurek z gotówkami sie zamknął, to on chętnie robił konsolidację ludziom z opóźnieniami nawet do 90 dni! Wystarczyło mieć dobre dochody i nieruchomość, której wartość wystarczyła na skonsolidowanie wszystkich kredytów. Masz pojęcie jakie to było szczęście dla ludzi, że dostawali kredyt, gdzie już stracili nadzieję i szykowali się na najgorsze? A że cena była wyższa? To chyba już zrozumiałe, skoro daje się kredyt osobom, których nikt inny w kraju nie chce, prawda? Pójdź do jakiegokoliwek pekao, wbk, bph, czy innego eurobanku i powiedz, że chcesz konsolidację, ale masz opóźnienia powyżej 30 dni, to pokażą Ci gdzie są drzwi, rozumiesz? :)

Pozdrawiam!

marak1916 14.01.2010 *.095160096244.warszawa.vectranet.pl

69

Po adresie IP widzę, że masz coś wspólnego z Beskidami - to w pewien sposób tłumaczyłoby Twoją nieświadomość w temacie.... Wyśpij się obiektywny, bo widać, że klimat południowej Polski za bardzo Ci nie służy

Kocham takie teksty ;-)))))

bartomada 14.01.2010 *.aczr153.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
akurat Eurobank daje kredyty konsolidacyjne klientom którzy maja nawet do 180 dni opóźnienia w racie.A 30-do 90 to praktycznie żaden problem-czyli przykład nietrafiony. natomiast pytanie jest  takie -czy kredyt konsolidacyjny oprocentowany np, na 12% w CHF ratuje klienta,czy tylko jest dodatkowym gwoździem do trumny?.A takie właśnie kredyty"konsolidacyjne" oferuje ów czarno-zółty banki w tym tkwi tajemnica ich"dostępności"i ręki-pozornie wyciagnietej do klienta.

łukasz 14.01.2010 *.acfp59.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

no akurat w CHF to już od dawne nie daje kredytów bo sam się na nich ostro przejechał,  a był moment że było wielkie parcie tylko na CHF bo wiadomo mega spread itp:)

ale jak sie okazało że nie ma skąd brać franków to szybciutko zmieniono ofertę.

do doradcy hip.: mówisz w czasie przeszłym to co jak wycofano oświadczenie to sprzedaż ci tak spdała?

nie wiem czy wiesz ale od 18 stycznia ma być nowa oferta już połączonych banków...

łukasz 14.01.2010 *.acfp59.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

no akurat w CHF to już od dawne nie daje kredytów bo sam się na nich ostro przejechał,  a był moment że było wielkie parcie tylko na CHF bo wiadomo mega spread itp:)

ale jak sie okazało że nie ma skąd brać franków to szybciutko zmieniono ofertę.

do doradcy hip.: mówisz w czasie przeszłym to co jak wycofano oświadczenie to sprzedaż ci tak spdała?

nie wiem czy wiesz ale od 18 stycznia ma być nowa oferta już połączonych banków...

Doradca Hipoteczny 14.01.2010 *.109.243.33.22

16

Jasne, że wiem! ;)

Wszystkie materiały mam praktycznie 2 minuty po tym, jak dostają je doradcy z GNB... ;)

Mam nawet najświeższe z dzisiaj rano i bardzo mi się podoba kredyt w euro od 4,72% nawet na 50 lat. Do tego dochodzi dużo fajnych kredytów, których u innych brak, np. kredyt pod wynajem bez dochodu, czy druga hipoteka. Co prawda już nie będzie ukochanej konsolidacji na oświadczenie z DB, ale nic nie trwa wiecznie...

Pozdrawiam!

Doradca Hipoteczny 14.01.2010 *.109.243.33.22

16

12% w CHF?!!!

Bartomada, podaj mi proszę namiary do Twojego dilera, bo ma naprawdę świetny towar!!! ;) Nie wiem skąd wzięłaś te cyfry!

Owszem była kiedyś konsola na 10,9% w DB, ale wszystkie ostatnie szły już za 8,5%, więc naprawdę bardzo przystępnie jak dla tych, którzy mieli problmy z gotówkami, nie sądzisz?

Pozdrawiam!

bartomada 15.01.2010 *.proxy.ilabs.pl

137

Dom Bank miał kiedyś cos takiego jak "kredyt na gębę".I tam odsetki w walutach były powyżej 10% ale desperaci to brali bo nie trzeba było dokumentować zarobków.M  inn.dlatego ten bank popsuł sobie opinie wśród klientów z lepszą kondycją finansową-był uważany za drogi bank dla ludzi w sytuacji podbramkowej.Teraz się to pewnie zmienia-ale takie są fakty.

Doradca Hipoteczny 15.01.2010 *.188.33.114.136

16

Pamiętam ten kredyt...

Ale wiedz Bartomada, że aktualna oferta GNB w kwestii hipotek jest tak dobra, że na koniec roku okaże się, że jestesmy nr 1 w hipotekach! PKO BP niech trzęsie porami! ;)

Pozdrawiam!

Sasza 30.01.2010 *.81-219-2-220.adsl.inetia.pl

4

Widze że aktualny wątek odbiegł zupełnie od treści Posta,dlatego wracajac do Star Finance ma ktoś jakies aktualne informacje na temat rentowności otwarcia takiego punkty??

Ew 01.02.2010 *.chello089073030237.chello.pl

3

no właśnie, czy ktoś coś wie o Star ?????

pzdr 

malgoska32 06.02.2010 *.public39208.xdsl.centertel.pl

3
ODRADZAM, ODRADZAM ODRADZAM !!! TEN BIZNES NIE JEST WOGULE RENTOWNY  ZARABIASZ NA SAME OPŁATY ALBO DOKŁADASZ A JUŻ NAJWIĘSZKA GŁUPOTA JEST UMOWA FRANCZYZOWA , TAKI BIZNES MOŻNA ZAŁOŻYĆ SAMEMU BEZ PŁACENIA HARACZU DLA FRANCZYZODAWCY. KREDYTY NA POZIOMIE ZERO, OPŁATY W MAŁYM MIASTECZKU 20, 30 PRZELEWÓW DZIENNIE, TROCHE DOŁADOWAŃ Z CZEGO TERAZ OPERATORZY PODNIEŚLI POPRZECZKI I FRANCZYZODAWCY DAJĄ NISKĄ PROWIZJĘ NA POZIOMIE 3, 4 % GDZIE SAMODZIELNIE MOZNA PODPISAĆ UMOWĘ ZA 8,5%.LEPIEJ OTWORZYC BUDKĘ Z HOT- DOGAMI WIĘKSZY ZYSK.

radex 07.02.2010 *.62.152.149.70.dsl.dynamic.eranet.pl

63

A tak swoją drogą to ostatnio moja znajoma, która kiedyś pracowała w banku i ponad rok temu otworzyła punkt pośrednictwa kredytowego niedawno go zamknęła i otworzyła budkę z kebabem. Mówi, że wreszcie poczuła, że żyje i odkuła się za ten miszmasz z kredytami :-)

AgnieszkaWW 07.02.2010 *.public-gprs131491.centertel.pl

5

Z tego co wiem Pani/Pan Malgoska32 to przedstawiciel Intax Microbank o czym pisała nam 15.03.2009 na tym forum.

 Więc smiesznym jest, że przedstawiciel innej firmy podszywa sie pod "zagubionego" poszukiwacza systemu franczyzowego.

Ktoś kto jest zajęty pracą w Intax nie powinien wypisywać cokolwiek o konkurencji jakiejkolwiek czy to o Ing, Star Finance czy też Getin Bank.

 Może lepeij jak skupi się Pani/Pan na pracy w Intax albo otwieraniu budki z hot dogami tak jak to Pani/Pan pisała

 Swoją drogą Hot Dogi w Intax to niezły pomysł - na Statoil się przyjeły ha ha

AW

iks 08.02.2010 *.aaui235.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Ze Statoil to najlepsza była babcia na motorze - pamiętacie? :-))

Jerzy.K 08.02.2010 *.83-1-122-54.tsm.tarnobrzeg.pl

27

Miałem ostatni przyjemność poznać Pana Mariusza N. człowieka, który jest dyrektorem sprzedaży w Gold Finance.
Człowiek wyjątkowo niesłowny, niesolidny.
Jeśli ktoś zastanawia się nad współpracą z Gold Finance, czy Star Finance, niech najpierw sprawdzi z kim przyjdzie mu współpracować.

Człowiek o którym piszę otwiera na boku własną firmę pośrednictwa finansowego, m-finance, dokładnie jego kolega otwiera, ale to Pan Mariusz prowadzi wszelkie rozmowy, wszystko organizuje. Może więc zaczekajcie aż powstanie m-finance, może będzie kolejna franczyza :)

Więcej informacji na priv. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.