Forum: Alior Bank - stoję na krawędzi - finanse i bankowość 106

Dorotta 27.08.2008 *.30-mo4-8.acn.waw.pl

1

Myślę, że to dobrze, że na rynek wchodzi nowy bank. Z punktu widzenia zwykłej klientki muszę przyznać, że zaskoczyło mnie, że Alior zwraca się bezpośrednio do klientów z prośbą o opinie. I jeszcze im za to płaci. To miłe.  I dotychczas przeze mnie niespotkane.

bartomada 27.08.2008 *.aczz23.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
O to superowy bank!Skoro tak zaczynają to na pewno będzie dopłacał do przelewów lokaty podwajał po miesiącu,a kredyty umarzałA za takie pozytywne opinie nagradzał wczasami na Karaibach.Widać czarno na białym,że to filantropia i zależy im tylko na klientach.

radex 31.08.2008 *.87-205-37-2.adsl.inetia.pl

63
bartomeda nie przesadzaj ;-) Osądzimy ich po czynach...

solek1 31.08.2008 *.78.152.231.107

10
a czy ktos wie czy beda rozwijać franczyzę

aragonis 01.09.2008 *.aafl152.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Będą z pewnośćią lae dopiero pod koniec roku albo na początku 2009 będzie to dopracowane. Bank jeszcze nie wystartował a już takie pytania,,może poczekacie.

paseo 04.11.2008 *.86-17-N1.aster.pl

1

Wczoraj,w poniedzialek,bylem w oddziale banku w Warszawie,Barbary 1.

Chcialem zrobic lokate /duza/  Nic z tego nie wyszlo,poniewaz bank wymyslil tzw. lokate rekomendacyjna. czyli:przynosi czlowiek 1000 zl i przyprowadza kolege ,tez z taka suma.Obaj dostana + 10 % odsetek.

Przynosi czlowiek 10 tys. zl a dla niepoznaki daje koledze 1000 zl,zeby tez zalozyl konto.Obaj dostana po + 10 5 odsetek.

Przychodzi czlowiek i przynosi ponad 100 tys. zl i.......oferuja mu + 7 % !!!!!!!!!

Poniewaz przyszedl sam !!!!! Niewazne,ze jedna wplata zalatwia kilka a moze kilkadziesiat takich "rekomendacyjnych lokat".

NIKT nie zaproponowal mi niczego,nikt w ogole nie byl ta wplata zainteresowany.

Wiec zastanowcie sie dobrze,zanim tam zaniesiecie pieniadze.

Prowadzenie konta jest darmowe,ale pozornie.I tylko przez rok.To samo karty kredytowe.Itd.

MK77 04.11.2008 *.83.2.116.5

14
idz z lokatą do Getin Banku, sprawdz oprocentowanie

aragonis 04.11.2008 *.acjl88.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
 Bank ma bardzo dobrą ofertę, to że nie mieli czegoś dla ciebie to przeceiż nie tragedia, masz tyle banków i tyle ofert ciekawych że powinieneś wybierać ile chcesz... Idź do Open Finance  i tam ci dadzą dobrą lokatę taką jaką chcesz warszawiaku.

Michal 29.12.2008 *.194.242.62.25

1

Witam.

Czy ktoś był już na spotkaniu w Aliorze odnośnie franczyzy? Ktoś z Was ma zamiar wejść w ten biznes?

cze 29.12.2008 *.acls111.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
probowalem z nimi rozmawiac ale kazali mi czekac. Przepraszam moze inni maja inne doswiadczenia.

shogun 17.05.2009 *.078088037168.starachowice.vectranet.pl

4
Też chciałem znimi porozmawiać o franczyzie , ale powiedzieli ze się odezwią.  Zanim się zdecydują to chyba badzie już za pózno bo niebedę czekał na nich miesiącami:-)

GetOut 25.10.2009 *.apn-95-41-216-210.dynamic.gprs.plus.pl

30

Proszę o opinie nt tego banku... Stoję na krawędzi podpisania z nimi umowy, więc liczę na rzetelne opinie, jeśli mieliście z nimi do czynienia jako klienci. Na papierze wygląda wszystko rewelacyjnie, sam mam u nich ROR od dłuższego czasu. Siedzę w biznesie od jakiegoś czasu i wiem, że w tej branży można wiele zdziałać podejściem do klienta.

Ale scoringu i procedur przeskoczyć się nie da... I o to najbardziej mi chodzi: opinie o przyznawalności, procedurach, a szczególnie dotyczących kredytów, zarówno dla osób fiz., jak i firmowych.

Sprawa jest pilna, bo w najbliższych dniach mam również podpisać umowę najmu lokalu, a wtedy będzie za późno na zmianę decyzji.

I jeszcze jedna prośba: przemyślcie swoje wypowiedzi, bo często w innych wątkach znajdują się posty nie odpowiadające na pytania, a jedynie kierujące dyskusję na całkiem inne tory.

Z góry dziękuję, a w zamian służę opinią nt. banków z którymi już współpracuję, czyli Getin i PeKaO s.a. 

nikola 31.10.2009 *.abaq68.neoplus.adsl.tpnet.pl

22

Ostatnio w tv wypowiadał się vice prezes Banku . Stwierdził ze do konca 2010 roku powstanie 400 placówek Aliroa na zasadzie francyzy. Najpierw partner będzie miał klijentów

indiwidualnych , pózniej firmy . Co otym myslicie , ten bank chyba się najwięcej reklamuje.

rybka 04.11.2009 *.aebd244.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam

Ma ktoś kontakt do Alior Banku, chciałbym otworzyć placówkę na zadach franczyzy.

GetOut 14.11.2009 *.82-160-13-2.prudnik.net.pl

30

Wyślij mi na priva info w jakim województwie chcesz otwierać, wtedy prześlę Ci nr do odpowiedniego przedstawiciela.

Zaznaczam, że Alior nie podpisuje umów z każdym.

cze 14.11.2009 *.aaxo252.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
oni chca otworzyc 400 placowek . czy nie przesadzasz z warunkami

łukasz 21.11.2009 *.251-mo6-4.acn.waw.pl

13

Czy jest ktoś kto już prowadzi placówkę Aliora?

Prowadzę z nimi rozmowy i narazie wszytko wygląda bardzo zachęcająca jednak moje doświadczenie z innego systemu bardzo studzą zapał...

CZy mógłby się ktoś wypowiedzić kto ma już jakieś doświadczenie w prowadzeniu takiej placówki w końcu już trochę placówek partnerskich się otworzyło więc może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami?

strus1234 25.11.2009 *.blt76.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam

Czy możecie podać kontakt do kogoś z kim można porozmawiać w sprawie otwarcia placówki Alior?

Dario35 28.11.2009 *.chello087206218079.chello.pl

6
Widzę, że najwieksza migracja do Aliora pochodzi z Getinu :)

Dario35 28.11.2009 *.chello087206218079.chello.pl

6

Wszędzie jest dobże tam gdzie nas nie ma .

Widzę, że ci co tak pozytywnie pisali kilka miesięcy o Getinie teraz zmykają do Aliora . Ciekawe jaki będzie następny bank ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.