Forum: Jaki biznes w mieście 30 tys. ludzi? 1483

Kaśka 29.10.2009 *.inet20909nr-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

2

Witam,

od dłuzszego czasu mysle o własnym biznesie w mieście liczącym 30.000 miszkańców. Mam doświadczenie w prowadzeniu punktu gastronomicznego, pieniądze na nowy biznes tylko brakuje mi pomysłu.Byłam na salonie franchisingu ale nic nie znalazłam z wystawiających sie tam firm. W mieście w którym obecnie mieszkam jest już chyba wszystko: banki, sklepy z damska odzieżą i tą lepsza i tą z Chin, spozywka, biura podróży, nieruchomości. zastanawaiałm się nad odzieżą męską, jest Big Star, Scotch & Soda, Diverse i 2 sklepy z garniturami, koszulami, swetrami. Może ktos ma jakis ciekawy pomysł i spróbuje mi pomóc. Obecnie pracuje w mojej gastronomii ale chce z tego zrezygnować i zająć się innym biznesem. Będę wdzięczna za wszelka pomoc. Pozdrawiam

Olaf2 29.10.2009 *.eco10.neoplus.adsl.tpnet.pl

15

ja bym może na Twoim miejscu wszedł w Pizza Apetita, czyli te maszyny do robienie pizzy w 3 minuty

http://franchising.pl/artykul/4966/pizza-w-trzy-minuty/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.