Forum: Rozważam wejście we franczyzę Czas na herbatę 1475

PiotrdrugiPiotr 06.11.2009 *.212.160.203.24

94
prosze o opinie w sprawie. pozdrawiam

Piotr R. 10.11.2009 *.r2.cirow.pl

2
Ja jestem zaiteresowany konceptem firmy Tea for You? Też szukam namiarów, czy ktoś  już taki punkt prowadzi.

Saint 31.07.2010 *.94.75.112.7

2
Zdecydowanie nie polecam. Współpracowaliśmy z firmą Progressive przez 2 lata, więc wiem o czym mówię... Jeżeli chcecie dołożyć do interesu, to śmiało. Jeżeli nie - trzymajcie się z daleka od Panów z pięknego miasta Wrocław. :) Jest przecież tyle innych dochodowych (dla partnera) interesów...Powodzenia!

Morrison 02.08.2010 *.178-37-142-23.adsl.inetia.pl

7

Drogi użytkowniku Saint widzę, że masz doświadczenie z systemami. Umieściłem post wyżej o poszukiwaniu systemu do około 75tyś.  Wypowiedziałeś się tutaj, że jest dużo innych systemów dochodowych dla partnerów możesz polecić kilka?

Pozdrawiam.

bezwzględna i zła 05.08.2010 *.heu2.internetdsl.tpnet.pl

1
Wysłałam zapytanie do szanownej pani zajmującej się franczyzą w Czas na herbatę. Rozumiem, że przejęcie akurat interesujących mnie sklepów firmowych już jest nieaktualne, ale czy to tak dużo dla tej pani dać jakąkolwiek odpowiedź? Informacji dowiadywałam się innymi drogami, zaś odpowiedzi na zapytanie nie dostała do dziś. Przecież to kpina. I ja miałabym komuś takiemu oddawać część zysków?

Saint 20.09.2010 *.nat-office.newitech.com

2
Trochę nieprecyzyjnie powiedziałem, że jest wiele "systemów". Chodziło mi o DZIAŁALNOŚCI. W mojej ocenie systemy "franczyzowe" w tym kraju, to nieporozumienie. Lepiej będzie zainwestować pieniądze we całkowicie własną działalność. To bardziej ryzykowne i szybciej trzeba się uczyć, ale jest zdecydowanie bezpieczniejsze i daje większą elastyczność, bardzo potrzebną w trudnych czasach. Nie polecam więc żadnej franczyzy...:)

juventinio2603 21.09.2010 *.apn-77-112-9-41.dynamic.gprs.plus.pl

59
zapomnijcie ze sie czegos dowiecie! pisalem do niech chyba z 10 razy, nic zero odzewu. Chcialem przejac juz istniejacy punkt (byla taka mozliwosc, informacja na www) lecz brak jakiegokolwiek zainteresowania, a jak dzownilem to cos tam cos tam i nic niewynikalo z tego. Odradzam ta firme!!

K8 20.01.2011 *.CLIENT-ronal-5.walbrzych.dialog.net.pl

1

Witam,

 zainteresowanych tematem przejęć sklepów oraz otwierania nowych, 

 proszę o kontakt

Pozdrawiam, K8

juventinio2603 20.01.2011 *.apn-77-112-116-10.dynamic.gprs.plus.pl

59

Radze się wszystkim zastanowić czy warto podejmować z siecią współprace!

Kiedyś zainteresowałem się tematem. Wchodze na ich stronkę a tam info, że lokal w moim mieście jest do przejęcia no to dzwonie od razu ale nie odbiera, dzwonie za ok.3godz i też nic! Ok pisze maila, już nie dzwonie. Za tydzień ponawiam maila. Wkońcu jakaś Pani mi odpisała, że już nie aktualne po dokładnie 2 miesiącach więc spoko traktują ludzi!!!! Zresztą info o dostępności lokalu widniało jeszcze dość długo po tym zdarzeniu.

jesien_sredniowiecza 12.02.2012 *.tor12.anonymizer.ccc.de

1

jak ktos chce wywalic kase w błoto ,to prosze bardzo. Ma to jak w banku

Pomysł 14.02.2012 *.public-gprs298159.centertel.pl

3

jeśli ktoś nie ma pomyłu na biznes i niechce się pchać średnio opłacalną franczyze to zapraszam na kontakt prywatny udziele wiecej informacji

malgorzata 17.02.2012 *.adif53.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
witaj, mam problem bo chcialabym otworzyc swoja… dzialalnosc,
gle™boko sie zastanawiam nad franczyza. chcialabym nawiazac wspolpracez firma… odziezowa w nowo
otwieranym centrum handlowym w moim mies›cie. moze podpowiesz co jest
lepsze?
pozdrawiam 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.