Forum: Kurcze ale Majonez 1478

uki27 06.11.2009 *.hope.uninet.info.pl

34
Witam.Na siec Trzeba Uwazac..Oni Chca sprzedac BUDKE...Wypiora Ci MÓZG ze ich pomysł jest najlepszy HAHA!!!Ich..Gastronomia jest na POZIOMIE Lat 80-90!!!hod dog -hamburger-ketchup czy majonez!!!A Co do ICH LOKALIZACJI to BZDURY wiem bo sam sie przekonałem...Chcesz wydac ponad 100tys i płacic im co miesiac za to ze sprzedałes hamburgera ???Moja babcia tez robi hamburgery...ONI nawet nie maja Pojecia o GASTRONOMI!!! Budka TAK NAPRAWDE NIE MA Znaczenia Jak Wyglada ...LICZY SIE TYLKO LOKALIZACJA i odpowiednie MENU!!! sam sie przekonałem prowadze budke nowa ładna itd..bez dobrego menu,to i SIEC w niczym nie pomoze Bo co ONI Moga ZAOFEROWAC(hod dog hamburger-ketchup majonez)jedynie Wyprac Ci Mózg. Sam Przeszedłem Cała droge otwarcia budki z naprawde Dobrym Menu , przez kilka lat prowadziłem pizzerie itd.mozna Zrobic To ZA TRZY RAZY MNIEJ i LEPIEJ ze twoja budka bedzie słyneła z Dobrego jedzenia a NIE z tego jak sie Nazywa.CHETNIE POMOGE OBEJDZIESZ SIE BEZ BŁEDÓW na poczatku.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.