Forum: Glazura królewska - ktoś z forumowiczów prowadzi placówkę? 1483

curtis1 08.11.2009 *.141-162-8.connect.netcom.no

2

witam

Od dłuższego czasu myśle o dzałaniu pod marką Glazury Królewskiej.Posiadam działke przy jednej z główniejszychulic miasta liczącego 50tys mieszkańców. Rozpocząłem już nawet budowę lokalu o wielkości 250m2.Niestety ciągle sie waham przed podjęciem decyzji czy tobedzie akurat ta firma.W miescie jest jeden sklep co sie zowie swiat łazienek ale akurat ten sklep nie jest konkurencja za względu na słaba lokalizacje i mały wybór.Poza tym Mrówka , Nomi ale tam jest wszystko i nic.

Czy ktoś z forumowiczów robił zakupy badz prwadzi placówke Glazury Królewskiej.

dziekuje z góry

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.