Forum: franczyza Lukas Bank - na dzień dzisiejszy klapa

11.11.2009
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Proponuje wstrzymać się z pomysłem współpracy z Lukas Bankiem , na  dzień dzisiejszy totalna klapa. Zarówno sytuacja rynkowa jak i wewnętrzna polityka firmy skutecznie niszczy sieć agentów i franczyzobiorców.

Nazywają nas partnerami a tak napradę to  o partnerstwie nie ma mowy. Robią z nami co chcą  i nie pytają czy nam sie to odoba , czy nie. Brak jakiejkolwiek stabilizacji.

11.11.2009
wypowiedzi: 155
*.181.22.6

Obawiam się, że w wypadku współpracy z JAKIMKOLWIEK bankiem partnerstwo to tylko nazwa i inaczej być nie może. Stety czy nie - tu siły są zbyt nierówne i nie ma opcji żeby było inaczej ;). No i w końcu bank to instytucja zaufania publicznego - to oni wszystko narzucają i tu jak w mało której franczyzie negocjacje umowy są dość upiorne i mało skuteczne.

Natomiast co do polityki, niszczenia sieci itd. - niestety to problem nie tylko Lukasa. Kierownictwo banków nie myśli perspektywicznie, to nie ICH firmy, oni tam tylko pracują i liczą się wyłącznie krótkoterminowe wyniki finansowe... [pracownicy - czy to prezesi, czy kierownicy sprzedażyt w sieciach partnerskich] Działają w sumie dość logicznie...

12.11.2009
wypowiedzi: 15
*.153.67.211

Mam w swojej ofercie lukas bank i na 150 wniosków ,2 zaakceptowane na niskie kwoty i jedna karta

12.11.2009
wypowiedzi: 21
*.olsztyn.mm.pl

podobno płacą stałą prowizję 30 tys. zł za obrót 500 tys,, tak? a jak nie wyrabiasz planu to co rozwiązują umowy?

15.04.2010
wypowiedzi: 9
*.jmdi.pl

zdaje sie, ze nie tylko lukas to kiepski pomysl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.