Forum: Franczyza Pepe Jeans - jestem z innej branży, widzę że w odzieżówce wyglada to zupełnie inaczej 1475

mapmen 15.11.2009 *.akr166.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam mam pytanie odnośnie franczyzy pepejeans
jak to wyglada w kwestii wyposażenie sklepu sugerowana cena to 500euro za m/kw
czy jest to kaucja czy jednorazowy niepodlegajacy zwrotowi wklad na tzw. ja to okreslam licencje.
jak wyglada sprawa finansów tzn marże zwroty kolekcji target zakupowy

Interesuje mnie to bardzo ponieważ jestem z innej branży widze że w opcji odzieżowej wyglada to zupełnie inaczej

To ja musze zabiegac o logo ze je wprowadzic do miasta a nie jak jest w mojej opcji ze producent mi wchodzi w dup...e i jeszcze placi za wejscie zebym zprzedawal mu produkt ,ale wszedzie inaczej kazdy biznes jest różny

Chciałbym info jesli ktos ma doswiadczenie w branży odzieżowej przed podjeciem kroków wynajecia lokalu w galerii chciałbym miec troche wiedzy od ludzi co juz to prowadzą

pozdrawiam

MiWi 17.11.2009 *.dla1.neoplus.adsl.tpnet.pl

164

W odzieżówce albo masz markę albo masz szmateks.

500 Euro za m kw to pewnie inwestycja w umeblowanie a nie  żadna opłata ani kaucja. jeżeli chcesz mieć ładny sklep to musisz zainwestować.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.