Forum: PKO BP agencja - problem z lokalizacją 1475

marix 18.11.2009 *.188.33.119.74

1
Mam takie pytanie, chcialem otworzyć agencję PKO BP, w dobrym punkcie w centrum handlowym, nie otrzymalem zgody z banku, ponieważ blisko jest inna agencja około 600m. Ja chciałem otworzyć nowoczesną agencję, a nie tylko jedno okienko, ale podobno właściciel pobliskiej agencji sie na to nie zgodził. Czy można to jakoś obejść, przecież taka agencja w centrum handlowym miałaby sporo klientów i bank tez by zarabial.

Jerzy.K 18.11.2009 *.83-1-122-54.tsm.tarnobrzeg.pl

27

A gdyby jednak się bank zgodził, otworzysz swoją agencję, zainwestujesz dużo kasy, jeszcze więcej pracy, a za pół roku ktoś pozazdrości i zechce otworzyć kolejną agencję obok Twojej? Zgodzisz się? Nie będziesz miał nic przeciwko?

Pozostaje tylko otworzyć coś pod innym szyldem. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.