Forum: franczyza a dofinansowanie z Urzędu Pracy 1484

magdalena1 18.11.2009 *.92.251.255.17

1
czy wie ktoś moze czy jesli staram sie o sklep franczyzowy moge ubiegac sie o dotacje z UP? czy musze miec 100% wlasnej gotowki?

iva 19.11.2009 *.acgl9.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

to podobno zalezy od indywidualnie od up

u mnie np franszyza wchodzi w gre, ale handel juz nie bynajmniej, jak jest otwierany na terenie miasta! 

aneta993 22.12.2009 *.195.116.43.120

1
Jest możliwe otrzymanie jednorazowych srodkow na otwarcie dzial. gosp, w przypadku franczyzy. Najlepij skontaktowac sie z PUP , ktory jest odpowiedni co do naszego miejsca zamieszkania.Np w malopolsce maksymalna kwota to 19 tys

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.