Forum: Jak nawiązać współpracę z wietnamczykami w Polsce?? 1483

MARKPIO 25.11.2009 *.acqd240.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
   Mam  lokal   gastronomiczny w mieście 85 tys miesz.,nie ma żadnego" żółtego "lokalu.Chętnie bym go wynajął,ewentualnie poprowadził wspólnie z nimi ten biznes. Proszę o porady,kontakty ...Dzięki

iks 25.11.2009 *.aavb173.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Przyjedź do W-wy i idź na "stadion", albo jedź na Wólkę Kosowską - wszędzie żółto.

bartomada 25.11.2009 *.proxy.ilabs.pl

137

Jak już taki lokal otworzycie to trzymaj pieska na uwięzi.W miejscowościach gdzie mieszkaja wietnamczycy zanika problem wałęsających sie zwierzątek-gdzieś znikają...

Cebula 25.11.2009 *.chello084010104069.chello.pl

9

na Dolnym Śląsku potwierdzone.

Ale cały czas nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego chcesz współpracować z wietnamcami? i czemu chcesz im dać swoją knajpę???

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.