Forum: Mohito i Re-kids czy warto otworzyć sklep z tymi markami 1475

Jaras 26.11.2009 *.cmv82.neoplus.adsl.tpnet.pl

23

Proszę o pomoc i radę osób które współpracują z tymi markami odzieżowymi i posiadają sklepy Mohito i Re-kids. Czy warto rozpocząć współpracę i otworzyć sklep z którąś z tych marek  w mieście 60 tyś. mieszkańców w tak trudnych czasach dla branży odzieżowej.

bobesh 26.11.2009 *.acpg196.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

To zależy na jakich zasadach. Franczyza? Normalny sklep zakupowy? Poza tym LPP da ci w jednym sklepie mohito i re-kids? Toż to zupełnie inny segment. Jaka wielkość inwestycji? Jaka siła nabywcza mieszkańców?

Bez takich podstawowych danych to można jedynie powiedzieć - totolotek.

toto1717 26.11.2009 *.acyu229.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
W tak małym mieście, przy dużych nakładach inwestycyjnych i przy obecnym kryzysie możesz bardzo długo czekać, aż sklep osiągnie rentowność, nie mówiąc już o zwrocie inwestycji.

ARKIKI 30.11.2009 *.188.33.7.104

9

z dwoch zrodel wiem,ze re kids to nie jest dobry pomysl.miasta o podobnej liczbie mieszkancow nie sa zadowolone.

ciekaw jestem natomiast jak sie sprawa ma z mohito?

mowimy o franczyzie oczywiscie.

Jaras 09.12.2009 *.afco8.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
Witam.  Jeszcze raz proszę o wypowiedz i opinie osoby które posiadają sklepy franczyzowe Mohito i Re-kids.  Teoretykom i myslicielom dziękuje ??? 

Piotreg 18.12.2009 *.mc101-031.multicon.pl

1

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie w mieście (Ostrów Wielkopolski - 73 tys mieszkańców) jest duże piętrowe Reserved oraz Mohito.

Mohito jest na samym rynku (gdzie czynsz za wynajem jest całkiem wysoki). Zainteresowanie sklepem jest dość wysokie, ma dużo klientów. Nie zanosi się na zamknięcie. Ogólnie wydaje mi się, że sklep został dość dobrze przyjęty. Zobaczymy co będzie, gdy niebawem otworzą H&M, myślę, że zainteresowanie wtedy zmniejszy się, ale nie drastycznie.

Co do re Kids, to osobiście odradzam. Dział dziecięcy był w reserved, jednak niedawno został zamknięty. Wydaje mi się, że ta marka jest "skończona", jakoś nie odnosi sukcesów. Jeśli chodzi o sklepy dziecięce to wydaje mi się, że ludzie wolą iść do 5-10-15 niż do Re Kids.

jeśli można wiedzieć jakie posiadasz fundusze? 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.